تبلیغات در برندکده

1098
برگه ها تبلیغات در برندکده
برندکده، به عنوان اولین شبکه اجتماعی برندها میتواند نقش یک مدیر تبلیغاتی را برای شما ایفا کند

با برندکده شیک پوش باشید...


- علاقه مندان به مد و لباس های برند همواره به دنبال اطلاعات به روز و آگاهی از حراج های فصلی و سالانه برندهای معتبر جهانی و ایرانی هستند.برندکده به نظر جای مناسبی برای دسترسی عموم مردم به اطلاعات متنوعی از برندهای متخلف حاضر در ایران به نظر میرسد.
در برندکده این امکان وجود دارد که علاوه بر اینکه می توانید محصولات را در بسته بندی های مختلف ببینید ،می توانید محصولات اختصاصی هر برند را یک جا مشاهده کنید .در صفحه مربوط به هر برند بخشی به نام فتومد وجود دارد که تمامی محصولات در آن نمایش داده می شود . در فتومد افراد فعال در این حوزه می توانند محصولات خود را در معرض دید قرار دهند و نسبت به ایونت های مختلفی که دارند اطلاع رسانی انجام دهند . همچنین در صفحه هر برند اطلاعات کاملی در مورد تاریخچه برند و شعب برند در ایران به همراه محل دقیق در دسترس قرار دارد و کاربران می توانند در مورد نظرات سایر کاربران در رابطه با هر یک از محصولات آن برند اطلاع کسب کنند. نظرات مثبتی که کاربران در هر برند ابراز می کنند باعث میشود که امتیاز برند مربوط بالا رود و برندهایی که امتیاز بالاتری را کسب می کنند به عنوان برند برتر انتخاب می شوند و این امتیاز در بازدید از صفحه برند و تصمیم گیری مشتریان تاثیر مثبت دارد.
- در بخش مجله مد، اخرین اخبار مد و فشن اطلاع رسانی می شود و همچنین اطلاعاتی در مورد سبک زندگی و اصول شیک پوشی در اختیار کاربران قرار می گیرد.

خدمات رایگان برندکده
- ارائه یک صفحه اختصاصی به هر برند برای استفاده از امکانات برندکده
- ارائه محصولات، تخفیف ها و رویداد ها در قالب فتومد
- معرفی رسانه های اصلی برند در صفحه اختصاصی مربوط به آن
- مشاوره و راهنمایی در خصوص تکمیل اطلاعات و دریافت صفحه اختصاصی

شرایط رپورتاژ آگهی
- رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که شرکت‌ها برای معرفی محصول، سرویس یا دعوت از کاربران برای شرکت در یک کمپین خاص از آن استفاده می‌کنند. رپورتاژ آگهی همچون دیگر مقالات برندکده در لیست مطالب و آرشیو سایت برای همیشه باقی می‌ماند و از این رو شما همواره ریفرال از برندکده را خواهید داشت. برندکده مشتریان را راهنمایی می‌کند تا آگهی خود را به بهترین شکل ممکن نگارش کنند. همچنین رپورتاژ آگهی در پیک ترافیک روزانه منتشر می‌شود تا حداکثر مخاطب را جذب کند.

متن رپورتاژ آگهی توسط مشتری نگارش شده و برندکده تنها آن را ویرایش کرده و اشکالات نگارشی آن را رفع می‌کنیم. اما اگر مایل باشید که متن آگهی توسط تیم زومیت نگارش شود، این کار با هزینه‌ی اضافی قابل انجام است. در هر رپورتاژ آگهی حداکثر مجاز به استفاده از 3 تصویر و 3  لینک هستید اما در تعداد کلمات متن محدودیتی وجود ندارد، با این حال اگر در این موارد زیاده‌روی کنید بازخورد منفی خواهید گرفت. برای هر رپورتاژ آگهی حداقل یک تصویر در سایز 750 در 500 پیکسل نیاز است.0 دیدگاه