بوت فلوریر

بوت فلوریر

این برند تولیدکننده ساعت می باشد.

به بوت فلوریر رای بدید و از آن حمایت کنید

Bovet Fleurier SA یک برند ساعت های لاکژری سوئیسی است که توسط ( Édouard Bovet ( 1797–۱۸۴۹ در اول ماه می سال ۱۸۲۲ در لندن، انگلستان تاسیس شد. Édouard Bovet پسر ساعت ساز Jean-Frédéric Bovet بود. او همراه با پدر خود به تحصیل هنر در Fleurier پرداخت اما در سال ۱۸۱۴ به دلایل سیاسی همراه با دو تن از برادران خود، آلفونس و فردریک، خانه را برای یادگیری ساعت سازی به مقصد لندن ترک کرد. در سال ۱۸۱۸ پس از چند سال یادگیری در شهر به کانتون چین رفت. تقریبا به محض این که او وارد آنجا شد قادر به فروش چهار ساعت و به ارزش بالایی شد. برخی از مورخان ساعت معتقدند که این شرکت بخاطر سهولت حمل و نقل ساعتها به چین به وسیله کشتی هایی که مکرر از طرف شرکت شرق هند در رفت و آمد بودند، در لندن تاسیس شد. برادران ادوارد، آلفونس و فردریک، به منظور مدیریت حمل و نقل در لندن ماندند. برادر دیگر، شارل هانری هم به منظور مدیریت تولید در Fleurier ماند و ادوارد در کانتون مشغول توسعه بازار شد. Bovet نه اولین و نه آخرین شرکتی بود که بازار ساعت چین را هدف قرار داده بود. آنها این تبادلات را با Ilbury و Jaques Ullmann و Vacheron Constantin تقسیم کردند. ادوارد Bovet پتانسیل بازار چین را از همان زمان که به عنوان یک محصل در لندن بود کشف کرد و از همان زمان برخی از ایده های طراحی را در ذهن پروراند.
ساعت سازی در اواخر قرن ۱۸ام رونق گرفت.اما به دلیل تبادلات اعتباری محصولات برای بازارهای بین المللی و بی ثباتی اقتصادی که مقارن با جنگ های ناپلئون شده بود.کاهش قابل توجهی در صنعت ساخت ساعت در منطقه ایجاد شد. در اواسط قرن ۱۹ام تولید ساعت تقریبا به طور انحصاری برای بازار چین صورت میگرفت در حالی که در حال حاضر Bovet به عنوان یک مرکز مشهور ساعت سازی شناخته شده است.
این برند برای تولید ساعت های جیبی برای بازار چین در قرن ۱۹ام مشهور بود اما امروزه تولید کننده ساعتهای هنری با کیفیت بالا (قیمتی بین  $ ۱۸،۰۰۰ تا $۲٫۵ میلیون ) و با سلیقه ای است که نشان دهنده تاریخ آن برند است.

وب سایت و رسانه های اجتماعی بوت فلوریر

صفحه اینستاگرام رسمی بوت فلوریر بوت فلوریر در فیسبوک وب سایت بوت فلوریر
بیشتر

همین الان نماینده شو !

درخواست نمایندگی

شما هم می توانید در مورد این برند نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نظر خود را بنویسید

  تلفن : -

  متاسفانه مقاله ای در مورد این برند یافت نشد. شما میتوانید مقالات سایت را در مجله مد بخوانید

  مجله مد برندکده

  تا کنون 5345 نفر در خبرنامه برندکده عضو شده اند، جای شما خالیست

  در خبرنامه برندکده ثبت نام کنید و هر دوشنبه، از آخرین اتفاقات دنیای مد و حراج ها با خبر شوید !


  ثبت اطلاعات