هکت

برندکده | هکت در سال 1979 توسط جرمی هکت (Jeremy Hackett) و اشلی لوید جنینگز(Ashley Lloyd-Jennings) از دکه ای در خیابان پورتوبلو لندن کار خود را شرو ...

Hackett

هکت

این برند تولیید کننده پوشاک مردانه می باشد.


هکت در سال 1979 توسط جرمی هکت (Jeremy Hackett) و اشلی لوید جنینگز(Ashley Lloyd-Jennings) از دکه ای در خیابان پورتوبلو لندن کار خود را شروع  کرد. کار فروشگاه در ابتدا فقط فروش لباس های دست دوم و استفاده شده بود.

این شرکت به تدریج در طی چند سال گسترش یافت و با افزایش تعداد نمایندگی ها، استراتژی خود را از فروش لباس دست دوم به طراحی و فروش محصولات خود تغییر داد. توسعه بین المللی این شرکت در سال 1989 با افتتاح شعبه ای در مادرید اسپانیا آغاز شد.

Alfred Dunhill سهام عمده این شرکت را در سال 1992 خرید. تزریق این نقدینگی منجر به افتتاح گل سرسبد فروشگاه های هکت در همان سال شد. این شعبه از بزرگترین و جامع ترین فروشگاه های انگلستان است.

در ژوئن سال 2005، RICHEMONT بخش محدودی از سهام هکت را به شرکت سرمایه گذاری اسپانیایی Torreal S.C.R فروخت. از آن زمان، هکت همچنان به گسترش بین المللی خود ادامه داده  و در حال حاضر با  77 فروشگاه در شانزده کشور سراسر جهان در حال فعالیت است. هم زمان با گسترش جغرافیایی، شرکت دامنه خدمات خود را نیز افزایش داده است و در تولید و فروش لباس، دوخت و دوز شخصی و  یا به صورت قراردادی، طیف وسیع عینک، محصولات بهداشتی وآرایشی درخیاباناسلون لندن اراه خدمات می کند.

هکت در سال 2005 مدیر خلاق آمریکایی خود Micheal Sondag  را که از تامی هیلفیگر به هکت پیوسته بود، به مدیریت برگزید.

هکت لندن تامین کننده اصلی لباس رسمی تیم ویلیامز مارتینی در مسابقات فصل 2015 به بعد است.

 • نمایندگی هکت شریعتی
  استان : تهران
  آدرس : شریعتی، پائین تر از پل صدر، روبروی باغ سفارت انگلیس
  تلفن تماس : ۰۲۱-۲۲۶۳۲۴۰۱

همین الان نماینده شو !

درخواست نمایندگی

شما هم می توانید در مورد این برند نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نظر خود را بنویسید

  آدرس : شعبه ى مركزى: شريعتى، پايين تر از پل صدر، روبروى باغ سفارت انگليس ٠٢١٢٢٦٣٢٤٠١ ٠٢١٢٢٦٣٢٤٠٢ شعبه ى ٢ : زعفرانيه، بين خيابان الف و ب، مركز تجارى پيراميد
  تلفن : -

  برای نمایش نقشه کلیک نمایید

  تا کنون 451 نفر در خبرنامه برندکده عضو شده اند، جای شما خالیست

  در خبرنامه برندکده ثبت نام کنید و هر دوشنبه، از آخرین اتفاقات دنیای مد و حراج ها با خبر شوید !

  ثبت اطلاعات