واشرون کنستانتین

برندکده | وقتی سخن از اعتبار به میان می آید بی شک ارزیابی سابقه از اهمیت خاصی برخوردار می شود. در هر کاری هرچه سابقه فعالیت طولانی تر باشد قطعاً اع ...

VacheronConstantin

واشرون کنستانتین

برند تولید کننده ساعت


وقتی سخن از اعتبار به میان می آید بی شک ارزیابی سابقه از اهمیت خاصی برخوردار می شود. در هر کاری هرچه سابقه فعالیت طولانی تر باشد قطعاً اعتبار آن بیشتر است، چرا که حرفه و کسب و کاری که توانسته طی سالیان متمادی خود را در بازار رقابت پابرجا نگه دارد پس حتماً حرفی برای گفتن و چیزی برای عرضه کردن در چنته دارد. "واشرون کنستانتین" (Vacheron Constantin) یک برند مطرح طراحی و تولید ساعت های لاکچری است. این کمپانی سابقه ای طولانی در طراحی و تولید ساعت های ظریف و لاکچری دارد و به تازگی با ارائه یک مجموعه از ساعت های لوکس خود، دویست و شصتمین سالگرد افتتاحش را جشن گرفته است.

یکی از دلایل اعتبار و فخر این برند نیز همین پیشینه طولانی در طراحی و کار مداوم و ارزشمند در زمینه تولید ساعت های خاص و شیک است. در این جشن بزرگ، این کمپانی از مجموعه جدید ساعت خود رونمایی و آن را به حضار وعلاقه مندان معرفی کرد. این مجموعه جدید "واشرون کنستانتین" "هارمونی" نام دارد. این مجموعه در حقیقت ادای احترام است به تاریخ غنی "واشرون کنستانتین" و فوت و فن ساعت سازی این کمپانی بزرگ و ارزشمند.

در مجموعه هارمونی از تکنیک های خاص، حرکات و طراحی پیچیده استفاده شده که علاوه بر زیبایی ظاهری دارای ساختار درونی پیچیده و منحصر به فردی است که ریشه در تاریخ و سابقه طولانی واشرون کنستانتین دارد.

برچسب های مرتبط

همین الان نماینده شو !

درخواست نمایندگی

شما هم می توانید در مورد این برند نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نظر خود را بنویسید

    تلفن :

    برای نمایش نقشه کلیک نمایید

    تا کنون 607 نفر در خبرنامه برندکده عضو شده اند، جای شما خالیست

    در خبرنامه برندکده ثبت نام کنید و هر دوشنبه، از آخرین اتفاقات دنیای مد و حراج ها با خبر شوید !

    ثبت اطلاعات