جی دبلیو اندرسون

جی دبلیو اندرسون

این برند تولیدکننده لباس های مردانه و زنانه می باشد


جی دبلیو اندرسون طراح لباس نام آشنای ایرلندی است که به خاطر زیبایی شناسی فاقد جنیست در لباس‌های خود شهرت یافته است. او همزمان با فعالیت در چند برند مشهور برند شخصی خود را در سال ۲۰۰۸ راه اندازی کرده و همچنان به دنبال حذف تفاوت‌های لباس‌های مردانه و زنانه است. ریحانا، ریتا اورا و الکسا چانگ هواداران از هواداران معروف این طراح جوان هستند. در این مقاله به زندگی جی دبلیو اندرسون طراح لباس ایرلندی و فلسفه طراحی و بیوگرافی وی خواهیم پرداخت.
جاناتان ویلیام اندرسون در سال ۱۹۸۴ در دهکده‌ای در ایرلند شمالی به دنیا آمد و بزرگ شدن در جایی کوچک و محروم به وی انگیزه زیادی برای موفقیت و یپشرفت داد. او از ابتدا قصد نداشت طراح شود و رویای بازیگر شدن در سر داشت اما به تدریج به لباس‌ها علاقمند شد و در کالج مد لندن در رشته طراحی لباس مردانه تحصیل کرد و به عنوان طراحی ویترین یکی از فروشگاه‌های پرادا را در طول تحصیل خود انجام داد.
برند جی دبلیو اندرسون طراح ایرلندی با ارایه لباس‌های مردانه در سال ۲۰۰۸ افتتاح شد و دو سال بعد او خط تولید لباس‌های زنانه برند خود را نیز راه اندازی کرد. مجموعه‌های وی به سرعت به موفقیت و شهرت رسید و تحسین منتقدان و مشتریان را برانگیخت. پس از آن برندهای مختلفی از وی دعوت به همکاری کردند مانند سان اسپل و تاپ شاپ.
گفته می‌شود دوناتلا ورساچه، جی دبلیو اندرسون طراح ایرلندی را با برادر فقیدش و موسس ورساچه هم سطح می‌داند. منتقدان سبک اندرسون را فرا جنسیتی و دارای کیفیتی فاقد جذابیت‌های از نوع پست می‌دانند که قصد دارد تفاوت‌های میان زن و مرد را از میان بردارد و به یک سبک واحد و جهانی دست پیدا کند.

هیچ نمایندگی فروشی ثبت نشده است ، همین الان نماینده شو !

درخواست نمایندگی

دیدگاه شما نسبت به این برند

نظرات سایر کاربران

 • Excellent
  Review by Leslie Prichard on 1/3/2014
  I have purchased shirts from Minimalism a few times and am never disappointed. The quality is excellent and the shipping is amazing. It seems like it's at your front door the minute you get off your pc. I have received my purchases within two days - amazing.
 • Amazing
  Review by Sandra Parkeron 1/3/2014
  Minimalism is the online !
 • Nicely
  Review by Anthony Lewison 1/3/2014
  Unbeatable service and selection. This store has the best business model I have seen on the net. They are true to their word, and go the extra mile for their customers. I felt like a purchasing partner more than a customer. You have a lifetime client in me.

برای نمایش نقشه کلیک نمایید