پرستیژ

پرستیژ

عرضه کننده ساعت های لاکژری و قیمتی

178 93

گالری پرستیژ به عنوان یکی از شرکت‌های مطرح در عرضه ساعت‌‌های لاکژری و نفیس، با داشتن نام برترین برندهای ساعت ساز دنیا در کارنامه‌ خود، جایگاهی تثبیت شده در ایران دارد. از سال 1387، گالری پرستیژ با معرفی برند "تگ هویر" در تهران، فعالیت خود را آغاز نمود؛ سپس با افزودن مجموعه‌هایی نفیس از ساعت‌ها، جواهرات و اکسسوری‌های ساخت بهترین‌ برندهای دنیا و افتتاح نقاط فروش متعدد فعالیت خود را گسترش داد.

رسالت گالری پرستیژ معرفی هر چه بهتر هنر ارزشمند ساعت‌سازی سوییسی است، همچنین سعی بر این دارد که رسالت خود را در کنار معرفی روح این هنر بی نظیر، خلق فضایی درخور این آثار هنری و تجربه‌ای تکرار ناشدنی برای بازدید کنندگان، به انجام برساند.

در مجموعه‌های متنوع و ارزشمند گالری پرستیژ نام برندهای شوپارد، بولگاری، زنیت، ژژ لوکولتر، یولیس ناردین، موریس لاکوا، بل اند راس، فرانک مولر و دیور دیده می‌شود، با وجود اینکه تخصص گالری پرستیژ ساعت سازی نفیس بوده اما ارائه مجموعه‌هایی ظریف و هنرمندانه‌ای از کیف‌های چرم، جواهرات منحصر به فرد و نوشت افزار در فروشگاه‌های گروه پرستیژ به چشم می‌خورد.

سال گذشته گالری پرستیژ از برند "کرن دش" سازنده نوشت افزار دست ساز سوئیسی رونمایی نمود.

اعضای خانواده پرستیژ با داشتن اطلاعات فنی بالا در مورد ساعت‌سازی پیچیده و نفیس، جواهرات بی مثال و هنر ارائه خدمات به مشتریان همواره سعی بر این دارند که تجربه حضور در این مجموعه را برای مراجعه کنندگان دلپذیرتر سازند.

هیچ نمایندگی فروشی ثبت نشده است ، همین الان نماینده شو !

درخواست نمایندگی

شما هم می توانید در مورد این برند نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نظر خود را بنویسید

    آدرس: فرشته - روبروی کوهیار - مجتمع سام سنتر - شماره 8 تلفن: 22653849

    برای نمایش نقشه کلیک نمایید

    برندهای مرتبط