ستی پی

برندکده | ستی پی برندی است كه فعاليت خود را در زمينه ی كيف از بهار ١٣٩٥ شروع كرد، ولی كيفی متفاوت با متريالی متفاوت توسط ٢ دوست و همراه قديمي. ستاره دژم خوی، ليسانس نقاشی از دانشگاه علم و فرهنگ و ف ...

setipi

ستی پی

برند طراحی لباس


ستی پی برندی است كه فعاليت خود را در زمينه ی كيف از بهار ١٣٩٥ شروع كرد، ولی كيفی متفاوت با متريالی متفاوت توسط ٢ دوست و همراه قديمي.

ستاره دژم خوی، ليسانس نقاشی از دانشگاه علم و فرهنگ و فوق ليسانس طراحی داخلی از دانشگاه FDA ايتاليا، كه پس از اتمام درس خود به ايران بازگشت و كار خود را در زمينه ی طراحی داخلی گسترش داد. وی اعتقاد دارد كه كار با تيوپ را در تمامی زمينه ها اعم از furniture، كفش، لباس و اكسسوری می توانيم گسترش دهيم.

سپيده ساده، فارغ التحصيل رشته گرافيك و تصويرسازی از دانشگاه علم و فرهنگ كه بعد از اتمام درس خود در زمينه ی تبليغاتی كار خود را گسترش داد و با يار كودكيش هم عقيده بوده و در آرزوی گسترش اين ايده ی نو در فرهنگ ايرانی برای مردم ايرانی می باشد.

كيف های ستی پی به حفظ و بقای محيط زيست كمك بسيار زيادی می كند، چون آن ها با متريالی بسيار جذاب و متريالی بازيافتی از جنس تيوپ كار می كنند و اين تيوپ ها طی يك پروسه ی طولانی شسته و استرليزه می شوند و بعد، طی يك پروسه ی طولانی تر دوخته می شوند. ناگفته نماند كه اين اتفاق در دنيا انجام شده، ولی در ايران اين طراحان اولين كسانی هستند كه اين كار را انجام می دهند.

بیشتر

شما هم می توانید در مورد این برند نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نظر خود را بنویسید

  تلفن : ۰۹۱۲۲۰۷۳۹۶۴ - ۰۹۱۲۳۱۵۷۰۸۷

  برای نمایش نقشه کلیک نمایید

  متاسفانه مقاله ای در مورد این برند یافت نشد. شما میتوانید مقالات سایت را در مجله مد بخوانید

  مجله مد برندکده

  تا کنون 5304 نفر در خبرنامه برندکده عضو شده اند، جای شما خالیست

  در خبرنامه برندکده ثبت نام کنید و هر دوشنبه، از آخرین اتفاقات دنیای مد و حراج ها با خبر شوید !


  ثبت اطلاعات