۵ پیراهن مجلسی برای ۵ مهمانی فراموش‌نشدنی

1036

ز کاربردی‌ترین لباس‌های مهمانی...

 

1. پیراهن مشکی کوتاه

از کاربردی‌ترین لباس‌های مهمانی Little Black Dress یا همان پیراهن مشکی کوتاه است. خانم‌های خوش‌پوش می‌توانند از یک مهمانی کوچک و ساده را با این لباس برگزار کنند تا یک مجلس عروسی مفصل. پیراهن کوتاه مشکی را در موقعیت‌های نیمه رسمی با کیف و کفش و اکسسوری‌ های رنگ‌های خنثی مثل سفید و کرم ست کنید و در موقعیت‌های رسمی‌تر آن را با کیف و کفش و اکسسوری‌های رنگ‌های جیغ و براق مثل قرمز، سرخابی، طلایی و نقره‌ای.

2. پیراهن رنگی تابستانی

از مهمانی‌ها و دورهمی‌های دخترانه گرفته، تا پیک‌نیک و باغ‌گردی و مسافرت، یکی از کاربردی‌ترین لباس‌های شیکی که می‌توانید انتخاب کنید، پیراهن‌های رنگی، گل‌گلی و چین چینی است که از همه بیشتر به لاغرها و قدبلند‌ها می‌آید. اگر بالاتنه لاغری دارید، پیراهن‌هایی را انتخاب کنید که در قسمت بالاتنه چین‌دار و شلوغ هستند. اگر بالاتنه پری دارید، یقه‌های بازتر را انتخاب کنید تا هیکلتان چاق و یکدست دیده نشود.

3. پیراهن مجلسی سنگین و رنگین

برای موقعیت‌های رودربایستی دار و به خصوص مراسم اقوام همسر و فامیل‌های دور، خوب است که یک پیراهن سنگین و با وقار داشته باشید که هم پوشیده و قابل قبول باشد و هم فرم هیکل شما را به ظرافت و زیبایی نمایان‌کند. برای انتخاب این لباس خوب است توجه کنید که قد لباس میدی یا زیر زانو باشد و شانه‌ها به خوبی پوشانده شده‌باشند.

 

4. پیراهن کمیاب و باکلاس از یک برند معروف

 

برای هر خانم خوش تیپی لازم است که یک بار هم که شده حسابی به خودش اهمیت بدهد و روی یک لباس شیک و خاص از یکی از برندها ی معروف سرمایه گذاری کند. برای یک مهمانی در سفارت، کنسرت، مهمانی فارغ النحصیلی، گودبای پارتی و مهمانی‌های باکلاس و خاص دیگر، لازم است لباسی بپوشید که از نظر رنگ، طرح، مدل و برند هیچ نقصی نداشته باشد.

 

 

5. پیراهن سفید برای مهمانی‌های صبح و عصر

وقتی به یک مهمانی به صرف صبحانه یا عصرانه دعوت می‌شوید، یکی از زیباترین انتخاب‌ها برایتان می‌تواند یک پیراهن سفید خوش‌برش و خوش دوخت باشد که استایل شما را در عین سادگی و پاکیزگی از دیگران متمایز کند و به چشم بیاورد. یک پیراهن سفید با یک جفت صندل و یک کیف قرمز خاص و متقاوت؛ و با یک کیف و کفش سفید یا سرمه‌ای، کلاسیک و دوست‌داشتنی خواهد شد.

 

 

 


| 970 |
Review: 4.13 - "۵ پیراهن مجلسی برای ۵ مهمانی فراموش‌نشدنی" by , written on 10/17/2016 12:00:00 AM

ز کاربردی‌ترین لباس‌های مهمانی...

افشین خالقی مد و سبک زندگی


مطالب و امکانات برندکده را در تلفن همراه خود داشته باشید!

اپلیکیشن برندکده

نسخه اندروید از بازار

اپلیکیشن برندکده

نسخه IOS از سیبچه (به زودی)


0 دیدگاه


امیدواریم برایتان مفید بوده باشه و دیدگاهتان خودتان را برای ما بنویسید

تا کنون 4883 نفر در خبرنامه برندکده عضو شده اند، جای شما خالیست

در خبرنامه برندکده ثبت نام کنید و هر دوشنبه، از آخرین اتفاقات دنیای مد و حراج ها با خبر شوید !


ثبت اطلاعات