پوشش به سبک اسلامی در برندکده

1042

خوش‌پوشی مساله‌ای است که همه زنان جهان از جمله زنان مسلمان به آن توجه دارند و مد اسلامی راه و روشی است که آراستگی در کنار حفظ حجاب در فضای عمومی را ارائه می‌کند.


برای نخستین بار برندکده ، بزرگترین فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک ایران، مجموعه‌ای از پوشاک اسلامی بانوان معرفی کرده و در معرض فروش آنلاین  قرار داده است. مجموعه ای که توسط تولیدکنندگان برتر پوشاک اسلامی در منطقه تولید و به مناسبت ماه مبارک رمضان معرفی شده است.

 

برندکده، مجموعه پوشاک اسلامی بانوان شامل مجموعه‌ گسترده مانتو ، بلوز ، پیراهن و تونیک،  شلوار و انواع شال و روسری را متناسب با معیارهای اسلامی و فصل تابستان برای خریداران اینترنتی ایرانی تدارک دیده ‌است. معرفی کالاهایی که به بانوان ایرانی کمک می‌کند تا با رویکرد تازه‌ای به پوشاک اسلامی نگاه کنند و از طرح‌ها (ساده، گلدار، هندسی، خال خالی، راه راه و سایر طرح ها ) و رنگ‌های مختلفیرنگ های تیره، روشن، سرد، گرم) که در این لباس‌ها استفاده شده است) بهره ببرند.

 

خوش‌پوشی مساله‌ای است که همه زنان جهان از جمله زنان مسلمان به آن توجه دارند و مد اسلامی راه و روشی است که  آراستگی در کنار حفظ حجاب در فضای عمومی را ارائه می‌کند. در این مجموعه سعی شده است با توجه به فرهنگ ایرانی-­اسلامی و بر اساس علاقه مخاطبان مجموعه‌ای از پوشاک اسلامی برای انواع سلیقه‌ها معرفی شود.

 

بر اساس بررسی‌های انجام شده واژه‌هایی چون لباس اسلامی، مانتوی بلند، مانتوی گشاد، شلوار گشاد از سوی کاربران ایرانی بارها در سایت بامیلو جستجو شده‌ است , معرفی مجموعه پوشاک اسلامی نشانه توجه برندکده به خواست مخاطبان ایرانی و پاسخگویی به جستجوی کابران است.

 


| 1018 |
Review: 4.13 - "پوشش به سبک اسلامی در برندکده" by , written on 10/18/2016 12:00:00 AM

خوش‌پوشی مساله‌ای است که همه زنان جهان از جمله زنان مسلمان به آن توجه دارند و مد اسلامی راه و روشی است که آراستگی در کنار حفظ حجاب در فضای عمومی را ارائه می‌کند.

افشین خالقی مد و سبک زندگی


مطالب و امکانات برندکده را در تلفن همراه خود داشته باشید!

اپلیکیشن برندکده

نسخه اندروید از بازار

اپلیکیشن برندکده

نسخه IOS از سیبچه (به زودی)


0 دیدگاه


امیدواریم برایتان مفید بوده باشه و دیدگاهتان خودتان را برای ما بنویسید

تا کنون 4911 نفر در خبرنامه برندکده عضو شده اند، جای شما خالیست

در خبرنامه برندکده ثبت نام کنید و هر دوشنبه، از آخرین اتفاقات دنیای مد و حراج ها با خبر شوید !


ثبت اطلاعات