طراحی لباس با الهام از نقاشی کودکان

1046

گردهم­ایی طراحان لباس و فعالان حوزه پوشاک برای طراحی و تولید لباس با الهام از نقاشی کودکان کار، در حمایت از کودکانی که به اجبار دنیای شیرین کودکی را رها کرده و به کار گرفته شده اند.

گردهم­ایی طراحان لباس و فعالان حوزه پوشاک برای طراحی و تولید لباس با الهام از نقاشی کودکان کار، در حمایت از کودکانی که به اجبار دنیای شیرین کودکی را رها کرده و به کار گرفته شده اند.

دیروز و امروز باغ درمان میزبان نمایشگاه طراحی لباس با الهام از نقاشی کودکان است. این بار طراحان لباس به جای الهام گرفتن از نقوش سنتی و یا ترند فصل به سراغ طراحی های کودکان کار رفته اند و به حمایت از آن ها و به نشان اعتراض دست به طراحی و خلق آثاری زده اند که نشانگر نگاه آن ها و آرزویشان برای همه کودکان است که کاش دنیای امنی داشته باشیم برای تحصیل، امنیت و شادی همه آن ها.

عواید این نمایشگاه به بچه های کار اختصاص یافته است و باعث خوشحالی است که شاهد حمایت تولید کنندگان ایرانی از این ایده و طراحی هستیمسارک به عنوان اسپانسر برنامه، با چاپ نقاشی کودکان بروی تیشرت های خود قدمی مثبت در جهت معرفی این ایده و پا گذاشتن آن به عرصه تولید انبوه برداشته است که با استقبال خوب شرکت کنندگان  روبرو شد.

 

گروه طراحان ایرانی-­مد ایرانی با هدف ارائه کلکسیون، برگزاری نمایشگاه های متعدد با موضوعات اجتماعی و تولید انبوه گرد هم آمده اند تا خانه طراحان مد و لباس ایرانی را بسازند. طراحانی صاحب سبک که با انتخاب موضوعات مختلف به روش خود مشغول به فعالیت هستند تا با به کارگیری خلاقیت به دور از کپی برداری، معرف لباس ایرانی و طراح ایرانی باشند.

 

برچسب های مرتبط


| 1166 |
Review: 4.13 - "طراحی لباس با الهام از نقاشی کودکان" by , written on 10/18/2016 12:00:00 AM

گردهم­ایی طراحان لباس و فعالان حوزه پوشاک برای طراحی و تولید لباس با الهام از نقاشی کودکان کار، در حمایت از کودکانی که به اجبار دنیای شیرین کودکی را رها کرده و به کار گرفته شده اند.

افشین خالقی خبر


مطالب و امکانات برندکده را در تلفن همراه خود داشته باشید!

اپلیکیشن برندکده

نسخه اندروید از بازار

اپلیکیشن برندکده

نسخه IOS از سیبچه (به زودی)


0 دیدگاه


امیدواریم برایتان مفید بوده باشه و دیدگاهتان خودتان را برای ما بنویسید

تا کنون 4911 نفر در خبرنامه برندکده عضو شده اند، جای شما خالیست

در خبرنامه برندکده ثبت نام کنید و هر دوشنبه، از آخرین اتفاقات دنیای مد و حراج ها با خبر شوید !


ثبت اطلاعات