بوت ‌های قد و نیم قد

1062

طراح‌های مد و لباس ارادت خاصی به بوت ‌های قد و نیم قد دارند. در هفته‌های مد سرتاسر جهان، چه برای مجموعه‌های بهاره-تابسته و چه پاییزه-زمستانه از بوت استفاده می‌شود. اما چه نوع شلواری در کنار بوت ?

طراحهای مد و لباس ارادت خاصی به بوت های قد و نیم قد دارند. در هفتههای مد سرتاسر جهان،  چه برای مجموعههای بهاره-تابسته و چه پاییزه-زمستانه از بوت استفاده میشود. اما چه نوع شلواری در کنار بوت مناسبتر است؟

بوت های بالای زانو

در کنار بوت‌ های بالای زانو، باید از شلوارهای جین جذب و کشی استفاده کرد. چنین شلوارهایی باید شبیه لگینگ ها باشند. اندازه آن باید تا قوزک پا باشد تا جمع نشود. جورابهای تا سطح زانو و یا جورابهای مخصوص بوت هم برای این ترکیب متناسباند. بدین ترتیب، پوست با حاشیه بوت تماس مستقیم کمتری دارد. چنین بوتهایی، ظاهر خاصی به شما میدهند. بسته به رنگ بوت خود، میتوانید رنگی متناسب با آن را انتخاب کنید. پس بهتر است به همراه بوتی مشکی، شلوار جینهای همرنگ مثل مشکی یا طوسی بپوشید.

 

بوت های همسطح زانو

در مورد بوت های همسطح زانو، بهتر است جنسی براق مثل چرم را انتخاب کنید. چنین ارتفاعی از بوت ها، همواره با اسبسواران  در ارتباط بوده. میتوانید شلوار جین جذب خود را داخل بوت قرار دهید، درکنار مانتو یا پالتو ظاهری شیک و زمستانه را رقم خواهید زد.

 

بوت های ساده

در مورد بوت وقتی به سطح خاصی اشاره نمیکنیم، منظور ارتفاعی بزرگتر از نیم بوت و کوچکتر یا مساوی با بوتهای همسطح زانو مدنظر است. بوت ها بیشتر در فصلهای پاییز و زمستان شما را همراهی میکنند. بهطور معمول، بوت ساده بازتر هستند؛ و نیازی نیست از شلوارهای جذب استفاده کنید. جینهای راسته هم با این سبک زیبا میشوند. به شرطی که اندازه جین شما مناسب باشد و بهخوبی بتوانید آن را داخل بوت قرار دهید.

 

نیم بوت یا بوت تا سطح قوزک

نیم بوت یکی از سادهترین کفشهای موجود در بازار است. آنها از پاییز تا بهار میتوانند ظاهر شما را زیباتر کنند. در آبوهواهای نامتعادل اوایل بهار که پوشیدن بوتهای بلند کمرنگتر میشوند، چنین بوتهایی فرشتگان نجات شما هستند. نیم بوت را میتوانید با هر نوع شلوار جینی بپوشید. از جذب گرفته تا آزاد. کوچک ترین عضو خانواده بوت ها تنها بوتی است که آوردن شلوار به روی آن، از ظاهر زیبایش کم نمیکند.

برچسب های مرتبط


| 1310 |
Review: 4.13 - "بوت ‌های قد و نیم قد" by , written on 10/18/2016 12:00:00 AM

طراح‌های مد و لباس ارادت خاصی به بوت ‌های قد و نیم قد دارند. در هفته‌های مد سرتاسر جهان، چه برای مجموعه‌های بهاره-تابسته و چه پاییزه-زمستانه از بوت استفاده می‌شود. اما چه نوع شلواری در کنار بوت ?

افشین خالقی خرید


مطالب و امکانات برندکده را در تلفن همراه خود داشته باشید!

اپلیکیشن برندکده

نسخه اندروید از بازار

اپلیکیشن برندکده

نسخه IOS از سیبچه (به زودی)


0 دیدگاه


امیدواریم برایتان مفید بوده باشه و دیدگاه خودتان را برای ما بنویسید

تا کنون 6467 نفر در خبرنامه برندکده عضو شده اند، جای شما خالیست

در خبرنامه برندکده ثبت نام کنید و هر دوشنبه، از آخرین اتفاقات دنیای مد و حراج ها با خبر شوید !


ثبت اطلاعات