دستهایی درخشان با کلکسیون جدید تیفانی

1069

کمپانی صاحب نام تیفانی اند کو ( Tiffany & Co)که به نام تیفانی شناخته می شود با معرفی مجموعه زیورآلات امسال خود بار دیگر بازگشت النگو ها را نوید داد. کمپانی تیفانی در سال ۱۸۳۸ کمپانی صاحب نام تیفانی ..

کمپانی صاحب نام تیفانی اند کو ( Tiffany & Co)که به نام تیفانی شناخته می شود با معرفی مجموعه زیورآلات امسال خود بار دیگر بازگشت النگو ها را نوید داد. کمپانی تیفانی در سال ۱۸۳۸ توسط چارلز لوئیس تیفانی به عنوان مرکز فروش محصولات فانتزی و لوازم تحریرتاسیس شد. اما امروزه فروشگاه های تیفانی جزو رگ های تپنده مد نیویورک بحساب می آیند، شرکت تیفانی محصولات وسیعی از جمله طلا و جواهر، نقره استرلینگ، چینی آلات، کریستال، نوشت افزار، عطر، ساعت، لوازم جانبی و نیز برخی از کالاهای چرمی را به دنیای مد ارائه می دهد و در روند چرخه مد زیورآلات جهان جزو مهره های اصلی محسوب میشود.

  این کمپانی آمریکایی برای سال ۲۰۱۶ کلکسیونی از زیورآلات خود را معرفی کرده است که در بین این کلکسیون خیره کننده ترین محصول سری النگو های این برند محبوب است. در طراحی النگوهای تیفانی از طلای ۱۸ عیار ، نقره و برنج استفاده شده است همچنین طرح های مفهومی و ساده الهام گرفته از آسمان خراش ها و معماری نیویورک است، همچنین ترکیب این فرهنگ نیویورکی با تایپوگرافی و حروف های لاتین همراه با نگین کاری زیبایی این النگو ها را چند برابر می کند ، زمانی که شما این محصول را می پوشید مانند حلقه‌ نور، دور دست شما باعث درخشش و زیبایی خاصی میشود. سال هاست که النگو هایی به این شکل دیگر مورد استقبال دنیای مد نبوده است و کم کم شرکت ها نیز تولید این نوع محصولات را متوقف و جای آن را به دستبند های مدرن داده اند اما با این کلکسیون تیفانی می توان پیشبینی کرد که بار دیگر النگوها به سبد خرید خانم ها بازگردد.

همچنین در کنار النگو ، تیفانی گوشواره ، دستبند و حلقه هایی نیز با همین الگو ساخت طراحی کرده است که در ادامه شاهد این کلکسیون خواهیم بود.

 

برچسب های مرتبط

برندهای مرتبط با نوشته


| 980 |
Review: 4.13 - "دستهایی درخشان با کلکسیون جدید تیفانی" by , written on 11/1/2016 12:00:00 AM

کمپانی صاحب نام تیفانی اند کو ( Tiffany & Co)که به نام تیفانی شناخته می شود با معرفی مجموعه زیورآلات امسال خود بار دیگر بازگشت النگو ها را نوید داد. کمپانی تیفانی در سال ۱۸۳۸ کمپانی صاحب نام تیفانی ..

مهسا ارجمند خبر


مطالب و امکانات برندکده را در تلفن همراه خود داشته باشید!

اپلیکیشن برندکده

نسخه اندروید از بازار

اپلیکیشن برندکده

نسخه IOS از سیبچه (به زودی)


دیدگاه کاربران

0 دیدگاه


امیدواریم برایتان مفید بوده باشه و دیدگاه خودتان را برای ما بنویسید

تا کنون 9041 نفر در خبرنامه برندکده عضو شده اند، جای شما خالیست

در خبرنامه برندکده ثبت نام کنید و هر دوشنبه، از آخرین اتفاقات دنیای مد و حراج ها با خبر شوید !


ثبت اطلاعات