برترین چرم ایرانی با برند ایرانی، چرم مشهد

1088

چرم مشهد در سال ۱۳۷۵ در شهرک صنعتی چرمشهر مشهد ایران تاسیس شد، همانطور که می دانید در زمانی هستیم که تولیدات مد داخلی به دلایل مختلف از جمله کیفیت پایین بخش زیادی از تولیدات، شیوع کپی کاری و .....

چرم مشهد در سال ۱۳۷۵ در شهرک صنعتی چرمشهر مشهد ایران تاسیس شد، همانطور که می دانید در زمانی هستیم که تولیدات مد داخلی به دلایل مختلف از جمله کیفیت پایین بخش زیادی از تولیدات، شیوع کپی کاری و در مجموع حاصل عدم جلب اعتماد مصرفکننده در وضعیت بدی قرار دارد، اما یکی از بزرگترین نام هایی که در این دوره تولیدات پوشاک داخل را حفظ کرده و با صادرات و به کارگیری کلیه امکانات و تکنولوژی روز دنیا صنعت چرم و محصولات چرمی ایران را نه تنها در داخل بلکه در خارج از کشورمان به پیشرفت رسانده چرم مشهد است. انواع چرم های به کاربرد در محصولات این کشور شامل انواع چرم گوسفندی، بزی، گاوی،البسه چرمی و مصنوعات چرمی می باشد که با بالاترین کیفیت عرضه می شوند.

تنوع محصولات چرم مشهد به ۱,۲۰۰,۰۰۰ دست می رسد، و این محصولات در ۶۹ فروشگاه رسمی این برند در داخل و خارج از کشور و همچنین از بایکس قابل دسترسی است. برند چرم مشهد که وابسته به کارخانجات گروه صنعتی مشهد می باشد به منظور تولید با کیفیت گام های بلندی برداشته و صادرات این شرکت به بیش از ۳۰ کشور جهان تضمینی بر کیفیت بالای این برند می باشد؛ همچنین هدف اصلی مدیران این شرکت اعتلاء و معرفی صنعت چرم سازی ایران و تغییر ساختار سیستم تولید سنتی به صنعتی دانست، راهی که تا کنون در آن موفق بوده اند.


| 570

1 دیدگاه

اوتیسا 1395/11/17

سلام با تشکر از سایت خوبتون ممنون از مدیران مشهد چرم واقعا جنس های که تولید میشه فوق العاده است و جای تشکر داره امیدوارم موفق باشن.


برندهای مرتبط با نوشته