مدل موی کوتاه مردانه

1131

اگر ریزش مو دارید و دیگر درمانی برای آ« ندراید نگران نباشید. ما در این مقاله به شما مدل موهای کوتاه را نشان میدهیم تا با کوتاه ترین موها هم زیبا و جذاب به نظر برسید.

ریزش مو قطعا برای هر کس دلهره آور است. این پدیده از نازک شدن مو و کچلی در پشت سر شروع می شود .

ما به شما دارو پیشنهاد نمی کنیم ولی مدل مو برای این وضعیت پیشنهاد میکنیم. شاید باید به فکر این بود که مدل مو برای این حالت پیدا کنید و گرنه ثابت شده است که موی رفته با هیچ دارویی بر نمی گردد :)

همانطور که متوجه خواهید شد این مدل ها برای شقیقه های عقب رفته مناسب است.

ژنتیک ، سلامت و محصولاتی که برای موهایتان استفاده می کنید همگی فاکتور هایی هستند که باعث عقب رفتن خط مو می شوند و البته اجتناب ناپذیر هستند.

از گران ترین تا ارزان ترین راه هایی که برای رشد مجدد مو وجود دارد ، بیشتر از آن چیزی شما فکر می کنید وجود دارد .

حتی قرصی وجود دارد که موجب کاهش ریزش مو می شود ولی آیا همه این کار ها به عوارض جانبی آن ها می ارزد ؟ تمام تلاش خود را می کنید تا موهایتان بازگردد ولی به چه قیمت؟ به خطر افتادن سلامت شما آیا واقعا ارزش آن را دارد.

باید با همین اندازه مویی که برای شما مانده است زندگی کنید و لذت ببرید زیرا دنیای مد آن قدر گسترده شده است که حتی بدون مو هم می توانید استایل مناسبی داشته باشید.

اینکه فقط به موهای خود اهمیت بدهید ، روش درستی نیست، یعنی اگر که می خواهید استایل شما مورد توجه قرار گیرد باید تمام نکات را رعایت کنید که ما سعی کرده ایم که تمام تکنیک های خوش پوشی را به شما اموزش دهیم و شما را از جدیدترین استایل های دنیا با خبر کنیم.

مطالعه کنید ! 13 مدل گره کروات با اموزش تصویری

 اگر شما تجربه نازک شدن مو دارید باید موهای خود را کوتاه نگه دارید و بلند کردن آن ها موجب نازک تر شدن و ریزش مو می شود. (در اینجا شاید به خود بگویید پس چرا آقای ایکس موهای بلندی دارد ولی موهایش نریخته است ، پس من هم موهایم را بلند می کنم. جواب : این تفکر در بسیاری از جوانان وجود دارد ولی باید به مسئله ژنتیک توجه کنند که تاثیری زیادی در موها دارد. اینکه بعضی ها نمی توانند موهای خود را بلند کنند این به ژن آن ها برمیگردد)

مدل موهای کوتاه همیشه مرتب هستند و کمترین تلاش را برای مرتب شدن می برد اما موهای بلند اکثر مواقع نا مرتب است و باید با شی ای خاص ان را مرتب کنید و ببندید.

 مدل موهای کوتاه مختلفی هستند که برای انواع موها وجود دارد و می توانید در بازه زمانی مختلف آن ها را امتحان کنید به جای اینکه با موهای مجعد و نازک بلند سر و کله بزنید.البته موهای بلند هم برای کسانی که می توانند موی بلند داشته باشد بسیار خوب است و مدل های مختفی هم دارد که در مقاله ای جداگانه آن ها را بررسی خواهیم کرد.

کوتاهی پشت و دو طرف سر

این مدل کلاسیک است به یک دلیل که با لباس های آقایان هم خوانی خوبی دارد. نام این مدل French crop  می باشد و برای کسانی که موی کوتاه دوست دارند یا به خاطر نازک شدن مو باید از مدل های کوتاه استفاده کنند ، انتخاب ایده آلی است.

مدل دور سر خالی یا همون (PINK)

این مدل شبیه به مدل قبلی است ولی با این تفاوت که دور سر کاملا خالی میشود و تقربیا رنگ پوست سر نمایان می شود و در این مدل سایه هم وجود ندارد و فقط در قسمت بالای سر مو باقی می ماند.

مدل موی عقب رفته

زمانی که خط موهای شما عقب می رود ، جلوی سر مو حالت V  میگیرد و با عقب رفتن بیشتر واضح و  واضح تر می شود ، که البته با رشد مو این خالی بودن گوشه ها تقریبا پنهان می شود.

ولی نترسید ، شما میتوانید با اصلاح کردن موهای خود به یکی از سبک های زیر این V ایجاد شده را زیبا جلوه دهید.

دور سر خود را کوتاه کنید و موی بالای سر را بلند نگه دارید. ( 5 تا 8 سانتی متر)

Uppercut Deluxe  نام مناسبی برای این مدل است زیرا دوباره نگاه ها را به سمت شما جذب می کند.

برای این نوع مول مو حتی به شانه نیز نیاز ندارید و فقط با انگشتان دست میتوانید بهترین حالت ها را به مو بدهید.

اصلاح  کامل

هنگامی که خط موی شما عقب می رود بسیار تلاش می کنید که آن را به هر روش معمولی پنهان کنید ولی چرا؟

اگر صورت گرد و بیضی شکلی دارید میتوانیم این مدل را پیشنهاد دهیم ، بسیار کلاسیک

یک تغییر بزرگ و بخصوص اگر شما را همیشه با موهای پر و بلند دیده اند ، بسیار می تواند شگفت آور باشد و البته جذاب

اشخاص معروفی همچون جیسون استاتهام و وین دیزل هم از این مدل مو استفاده می کنند.

هیچ دلیلی وجود ندارد که شما موهای فانتزی داشته باشید گاهی مدل های دیگر هم شما را زیبا میکنند.

می توانید خودتان موهایتان را بتراشید.

مطالعه کنید! 5 ترقند برای ضخیم شدن مو

بهترین مدل ها برای موهای نازک

اگر شما خوش شانس باشید و فقط موهایتان نازک شده باشند می توانید مدل های زیر را امتحان کنید که دوباره باید دور سر خود را کوتاه کنید و بالای سر را نگه دارید که موها به صورت پرپشت و ضخیم دیده میشوند.

شما می توانید مدل شلخته هم بگذارید یعنی قسمت بالای مو را آزاد بگذارید و مدل خاصی به آن دهید (فقط موهای لخت)

این نکته حائز اهمیت است که موهای نازک زود چرب می شوند و برای اینکه ضعیف تر نشوند باید مداوم آن را بشویید.

 

سبک های دیوید بکهام بسیار میتواند به شما کمک کند او همیشه هم در زمینه استایل و لباس و هم مدل مو زبان زد خاص و عام بوده و مدل مناسبی برای این زمینه می باشد.

نباید زیاد از محصولات حالت دهنده مو استفاده کنید ، این محصولات می تواند به موهای شما آسیب برساند و ریزش را ببیشتر کند.

ته ریش بکهام را هم امتحان کنید .

مطالعه کنید! مد زمستان 2017

چگونه عقب کشیدن موهایم را متوقف کنم؟

اول از سطح آهن و ویتامین خود باخبر شوید اگر پایین است آن را متعادل سازید یکی از دلایل کچلی و ریزش مو کمبود آهن و ویتامین است. اگر با انجام این کار باز هم ریزش داشته باشید احتمالا دچار کچلی ارثی هستید برای اطمینان بیشتر حتما به دکتر متخصص مراجعه کنید.

ولی راهکارهایی هم وجود دارند که اگر با اراده هستید و میخواهید قوت را به موهای خود بازگردانید از روش های زیر استفاده کنید.

مدیریت استرس | ورزش

همانطور که میدانید استرس و اضطراب بیش از حد باعث توفق رشد مو می شود ، اما اگر سطح استرس شما بالا است و به یک بیماری برای شما تبدیل شده است باید به دکتر مراجعه کنید.

دیگر همه می دانیم که ورزش برای سلامتی مفید است ، برای رشد مو هم مفید است زیرا ورزش گردش خون را تسهیل می کند و از فشار های روانی می کاهد که این دو نتیجه مثبت ورزش به سلامتی مو های شما کمک می کند و کمک میکند موهای شما سریع تر رشد کند.

عدم استفاده محصولات غیر رسمی

چند نفر از مردم زحمت خواندن برچسب سلامت محصول را به خود می دهند؟

بسیاری از مواد شیمیایی هستند که نیازی نیست به موی خود بزنیم. حتی بعضی شامپو و نرم کننده های میتوانند بیشتر ضرر داشته باشند تا اینکه مفید باشند.

کوتاه کردن مو

اگر کچلی دارید سعی کنید ریش بگذارید تا توجه را به سمت ریش ها خود ببرید. به اندازه کافی ویتامین دریافت کنید و سعی کنید تمام مواد مغذی را به موهای خود برسانید تا رشد کند.

نکته پایانی

نازک شدن یا عقب رفتن مو به این معنا نیست که شما نمی توانید شیک باشید ، در حالیکه بسیاری از مدل ها موی کوتاه وجود دارد که شما به نسبت صورت خود باید به دقت انتخاب کنید. سلامتی خود را به خاطر شیک بودن به خطر نیاندازید.

 


| 6053 |
Review: 4.13 - "مدل موی کوتاه مردانه" by , written on 1/9/2017 12:00:00 AM

اگر ریزش مو دارید و دیگر درمانی برای آ« ندراید نگران نباشید. ما در این مقاله به شما مدل موهای کوتاه را نشان میدهیم تا با کوتاه ترین موها هم زیبا و جذاب به نظر برسید.

افشین خالقی مد و سبک زندگی


مطالب و امکانات برندکده را در تلفن همراه خود داشته باشید!

اپلیکیشن برندکده

نسخه اندروید از بازار

اپلیکیشن برندکده

نسخه IOS از سیبچه (به زودی)


0 دیدگاه


امیدواریم برایتان مفید بوده باشه و دیدگاه خودتان را برای ما بنویسید

تا کنون 6460 نفر در خبرنامه برندکده عضو شده اند، جای شما خالیست

در خبرنامه برندکده ثبت نام کنید و هر دوشنبه، از آخرین اتفاقات دنیای مد و حراج ها با خبر شوید !


ثبت اطلاعات