آیفون ایکس (iPhone 10) تلفیقی از هنر مد و تکنولوژی

11321

آیفون ایکس یکی از تلفن های هیجان انگیز منتشر شده در این دهه است اما نه به دلیل آن است که چیزی به خصوص نوآورانه و یا جدید ارائه می دهد، هیجان انگیز است چون این طراحی جدیدترین طراحی آیفون است.

آیفون ایکس یکی از تلفن های هیجان انگیز منتشر شده در این دهه است اما نه به دلیل آن است که چیزی به خصوص نوآورانه و یا جدید ارائه می دهد، هیجان انگیز است چون این طراحی جدیدترین طراحی آیفون است که هم تعدادی زیادی جنبه کلیدی را در بر می گیرد و هم طرفداران زیادی را به خود جلب می کند.

اما این تغییرات برای مشتریان ای فون ارزان تمام نشده است، ولی کسانی که به طور مداوم به دنبال ارتقا و بروز ماندن خود هستند این تغییرات لذت بخش هستند. این را یک راه جدید برای برقراری ارتباط با آی فون خود می دانند.iPhone X  به شما اجازه لذت بردن بیشتراز iOS در هر زمان را می دهد و تغییر روش استفاده از برنامه ها با افزایش اندازه صفحه نمایش را تغییر می دهد.

آیفون 10 یکی از گرانترین گوشی های پرچمدار اپل است که تاکنون ساخته شده است. قیمت مدل پایه آن  $ 999 به پول خودمان حدود 4 میلیون تومان می شود که به آن هزینه های دیگر از قبیل گمرکی، مالیات و سود فروشندگان اضافه خواهد شد و قیمتی سرسام آور پیدا می کند اما همانطور که پیش تر گفته شد ای فون همیشه طرفداران خود را دارد و کسانی که همیشه روند مد و ارتقا برند ها را دنبال می کنند اهمیتی چندانی به این موضوع نمی دهند.

در این مدل از ای فون به وضوح می توان آمیختگی بین هنر، مد و تکنولوژی را مشاهده نمود. زیبایی چشم نواز در ای فون ایکس چشمان هرکسی را به خود خیره می کند و دل مشتاقان مد و تکنولوژی را می رباید.

صفحه نمایش بیشتر

اپل برای آن که از رقبای خود جا نماند در ای فون ایکس صفحه نمایش بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد از این رو صفحه 5.8 اینچی آن شباهت زیادی به گلکسی اس 8  دارد.

صفحه نمایش جدید ایفون به شما حسی متفاوتی می دهد و بدون اغراق می توان گفت که هرگز از کار کردن با آن خسته نخواهید شد و در از لحاظ کیفی هم تراز با صفحه نمایش galaxy S8 است.

صفحه نمایش روی آیفون 10 به سمت پایین دستگاه گسترش یافته و دکمه فیزیکی خانه به هیچ وجه در دسترس نیست. این یکی از بزرگترین تغییرات برای طرفداران اپل است که به دنبال تجربه های جدید در آی فون خود هستند.

با توجه به مطالب فوق خرید ای فون ایکس می تواند یکی از هیجان انگیزترین خرید های عمرتان باشد اما قیمت بسیار زیاد آن چندان مقرون به صرفه به نظر نمیرسد چرا که می توان با مبالغی به مراتب کمتر از آن، یکی گوشی هم رده همچون سامسونگ گلکسی اس 8 خرید. اما باید به این نکته نیز توجه داشت که به دنبال مد بودن اغلب هزینه بر است و نمی توان خریداران ای فون 10 را در این باره ملامت کرد. 

 

| 1251 |
Review: 4.13 - "آیفون ایکس (iPhone 10) تلفیقی از هنر مد و تکنولوژی" by , written on 9/13/2017 12:00:00 AM

آیفون ایکس یکی از تلفن های هیجان انگیز منتشر شده در این دهه است اما نه به دلیل آن است که چیزی به خصوص نوآورانه و یا جدید ارائه می دهد، هیجان انگیز است چون این طراحی جدیدترین طراحی آیفون است.

پارسا امیری مد و تکنولوژی


مطالب و امکانات برندکده را در تلفن همراه خود داشته باشید!

اپلیکیشن برندکده

نسخه اندروید از بازار

اپلیکیشن برندکده

نسخه IOS از سیبچه (به زودی)


0 دیدگاه


امیدواریم برایتان مفید بوده باشه و دیدگاه خودتان را برای ما بنویسید

تا کنون 5398 نفر در خبرنامه برندکده عضو شده اند، جای شما خالیست

در خبرنامه برندکده ثبت نام کنید و هر دوشنبه، از آخرین اتفاقات دنیای مد و حراج ها با خبر شوید !


ثبت اطلاعات