چگونه از نحوه غذاخوردن شخصیت افراد رو شناسایی کنیم

11338

خانم ژولیت BOGHOSSLAN در یک تحقیقی منحصر به فرد در مورد خصوصیات اخلاقی و شخصیت روانی و خلق و خوی آنها و انتخاب و نحوه خوردن مواد غذایی به نتایج جالبی دست یافته.

متخصص علوم تغذیه‌ای و رفتارشناسی تغذیه ‌ای خانم ژولیت BOGHOSSLAN در یک تحقیقی منحصر به فرد در مورد خصوصیات اخلاقی و شخصیت روانی و خلق و خوی آنها و انتخاب و نحوه خوردن مواد غذایی به نتایج جالبی دست یافته.

طبق بررسی ها افرادی که مواد غذایی را آرام می‌خورند شخصیت روانی آرامی دارند و این افراد از شخصیت مختلفی برخوردار هستند. افرادی که غذاهای خود را مزه مزه می‌کنند و به طعم مواد غذایی اهمیت زیادی می‌دهند افرادی هستند که درزمان حال زندگی می‌کنند و از زندگی خود لذت می‌برند و روحیه شادتری دارند.
افرادی که غذاها را سریع می‌جوند و تند تند غذا می‌خورند افرادی عصبی هستند و معمولا به دیگران اهمیت فراوان می‌دهند و ارزش کمتری برای خود قائل اند.
افرادی که به بخش های مختلف مواد غذایی دربشقاب خود اهمیت داده و دوست دارند ترکیباتی مختلف ازهم جدا در بشقاب آنها وجود داشته باشد افرادی منظبط و دقیق هستند و مسئولیت‌پذیری در آنها بیشتر است .


افرادی که تمایل دارند تنها غذا بخورند افرادی از لحاظ روحی آسیب‌پذیرند و روحیه ای انزوا طلب دارند و به جزئیات درهمه چیز اهمیتی فراوان می‌دهند.
افرادی که غذای خود را با دیگران می‌خورند و از خوردن غذا در جمع لذت می‌برند افرادی اجتماعی هستند و میزان محبت و علاقه در این افراد نسبت به همنوعان خود بالاتر است.
افرادی که دنبال خوردن مواد غذایی جدید هستند و از خوردن غذاهای عجیب و غریب و جدید لذت می‌برند افرادی هستند ماجراجو، شجاع و با روحیه.
افرادی که هنگام انتخاب غذا در رستوران ها خیلی دقت می‌کنند و منوی غذا را مورد مطالعه دقیق قرار می‌دهند افرادی باهوش اما با روحیه اجتماعی آسیب‌پذیر می باشند.
بنابراین از نوع و نحوه انتخاب مواد غذایی افراد می‌توان روحیه و نوع شخصیت اجتماعی طرف مقابل را شناسایی کرد.
این شناسایی شخصیت به ویژه برای زوج های جوان و یا همکاران اداری می‌تواند خیلی مفید باشد.


| 747 |
Review: 4.13 - "چگونه از نحوه غذاخوردن شخصیت افراد رو شناسایی کنیم" by , written on 11/15/2017 10:21:03 AM

خانم ژولیت BOGHOSSLAN در یک تحقیقی منحصر به فرد در مورد خصوصیات اخلاقی و شخصیت روانی و خلق و خوی آنها و انتخاب و نحوه خوردن مواد غذایی به نتایج جالبی دست یافته.

پارسا امیری مد و سبک زندگی


مطالب و امکانات برندکده را در تلفن همراه خود داشته باشید!

اپلیکیشن برندکده

نسخه اندروید از بازار

اپلیکیشن برندکده

نسخه IOS از سیبچه (به زودی)


0 دیدگاه


امیدواریم برایتان مفید بوده باشه و دیدگاه خودتان را برای ما بنویسید

تا کنون 6633 نفر در خبرنامه برندکده عضو شده اند، جای شما خالیست

در خبرنامه برندکده ثبت نام کنید و هر دوشنبه، از آخرین اتفاقات دنیای مد و حراج ها با خبر شوید !


ثبت اطلاعات