اهمیت طراحی وب سایت

11347

در سال ۱۳۸۹ ، درک نیاز روزافزون به تکنولوژی های دیجیتال در حوزه ارتباط جمعی و تبلیغات و اهمیت حضور صنایع و بنگاه های تجاری کوچک و بزرگ در این حوزه ، ما را بر آن داشت تا با گردآوری کارشناسان جوان ، خوش ذوق و متعهد ، گروه نرم افزاری نرم نگاران فیروزه را بنیان گذاری کنیم.
علاقه بسیار زیاد به تکنولوژی باعث شد تا ما به رشد و توسعه این فناوری بیاندیشیم . کوشش شبانه روز این جمع صمیمی موجب گردید که در مدت کوتاهی جایگاه خود را میان بزرگان صنعت فناوری دیجیتال یافته و روز به روز بر دانش خود بیافزاید . با افتخار امروز اعلام میداریم که در زمینه تولید و توسعه وب سایت های خبری ، فعالیت در شبکه های اجتماعی و بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو ، به موفقیت های چشمگیری رسیده ایم و با اتمام سیستم مدیریت محتوای اختصاصی خود ، گام بزرگی به سوی آینده برداشته ایم .

خلاقیت و پشتکار

بر اساس تجربه ی کاری چندین ساله در امر برنامه نویسی ، گروه ما بهترین سیستم ها در خصوص کار تبلیغات دیجیتال و ارایه محصول به مشتری را انتخاب و عرضه کرد است . تجربه کاری موفق سیستم مدیریت محتوای وردپرس ، تکمیل سیستم مدیریت محتوای اختصاصی فیروزه،کادر مجرب بهینه سازی سایت از جمله دستاوردهای تیم فیروزه در چند سال اخیر می باشد .

در طراحی سایت و طراحی پرتال یک وب سایت شامل تعداد زیادی فایل است،که در تعداد مشخصی پرونده، مرتب شده اند،مانند مرتب کردن فایلها در کامپیوتر شخصی. در طراحی سایت و طراحی پرتال وقتی که یک آدرس وب را در مرور گر تایپ می کنید (مثلا” http://firoozehco.ir)، برنامه مرورگر به سراغ اکانت میزبانی می رود که این آدرس به آن اشاره می کند، و به دنبال یکی از این فایل های اصلی می گردد. اگر فایل یا صفحه ی مورد نظر را در آن وب سایت پیدا کند، این فایل( یا صفحه) را در مرور گر شما نمایش خواهد داد.

سئو برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است که کلمات معادلی چون SEO یا بهینه سازی موتور جستجو دارد که همگی آنها به یک معنی می باشند و می توان آن را بصورت زیر تعریف نمود:

سئو (بهینه‌سازی موتور جستجو) به معنای فریب و یا دستکاری موتور‌های جستجو با روش‌های غیر اخلاقی نیست. آن‌ها برای کمک کردن به بهبود رویت و ارتباط وب سایت‌ها در نتایج جستجوی طبیعی با هدف رسیدن به رتبه‌بندی بالا، ایجاد شده‌اند.

سئو را می‌توان مجموعه‌ای از روش‌ها برای تغییر استراتژیک وب سایت‌ها دانست. این فرآیند به بیان مهمترین عوامل مرتبط صفحه و افزایش اهمیت آن در صفحه نتایج جستجو، می‌پردازد.

/پایان-ریپورتاژ-آگهی/

برچسب های مرتبط


| 94 | نویسنده: افشین خالقی

0 دیدگاه


تا کنون 814 نفر در خبرنامه برندکده عضو شده اند، جای شما خالیست

در خبرنامه برندکده ثبت نام کنید و هر دوشنبه، از آخرین اتفاقات دنیای مد و حراج ها با خبر شوید !

ثبت اطلاعات