ال سی وایکیکی از پوشاک تا آشپزخانه

11394

ال سی وایکیکی در سال 1988 در فرانسه به وجود آمد و شروع به تولید کرد . برند ال سی وایکیکی بعد ها توسط چند نفر از سرمایه داران ترکیه خریداری شد و از سال 1997 به عنوان یک برند ترکیه ای به کار خود...

ال سی وایکیکی در سال 1988 در فرانسه به وجود آمد و شروع به تولید کرد . برند ال سی وایکیکی بعد ها توسط چند نفر از سرمایه داران ترکیه خریداری شد و از سال 1997 به عنوان یک برند ترکیه ای به کار خود ادامه داد و با بازگشایی 21 فروشگاه در کشور خودشان یعنی ترکیه ، به صورت رسمی کار خود را به عنوان برند ترک آغاز کردند . برند ال سی وایکیکی هم اکنون بیش از 780 فروشگاه معتبر در 36 کشور جهان دارد که ایران هم یکی از آن کشور ها میباشد .

 

برند ال سی وایکیکی

 

هر شخصی شایسته خوب لباس پوشیدن است . این شعار ال سی وایکیکی میباشد . در سال 2009 برند ال سی وایکیکی سرمایه گذاری خارجی را آغاز کرد و تا الان موفق بوده است .

 

ال سی وایکیکی استانبول

 

جالب این است که بدانید این برند معتبر به پوشاک افاقه نکرد و از سال 2016 به تولید لوازم خانگی از جمله کاور کارد و چنگال ، رو میزی ، حوله دست ، پتو ، رو تختی و ..... روی آورده است که جنس آن ها از پارچه میباشد و لطافت خاصی دارد .

مطالعه کنید: طراحی دکوراسیون داخلی با ترند 2019

برند ال سی وایکیکی خواستار این است که برای شما کامل و در همه جای خانه شما حضور داشته باشد و شما آن را احساس کنید . 

 

کفش ال سی وایکیکی

 

جالب است که بدانید ال سی وایکیکی برای اینکه حس شما نسبت به آن خوب و زیبا باشد از جنس های لطیف و نرم و رنگ های شاد و روشن استفاده میکند تا به شما حس خوبی را منتقل کند .

برندهای مرتبط با نوشته


| 1113 |
Review: 4.13 - "ال سی وایکیکی از پوشاک تا آشپزخانه" by , written on 3/29/2018 2:32:00 PM

ال سی وایکیکی در سال 1988 در فرانسه به وجود آمد و شروع به تولید کرد . برند ال سی وایکیکی بعد ها توسط چند نفر از سرمایه داران ترکیه خریداری شد و از سال 1997 به عنوان یک برند ترکیه ای به کار خود...

سینا صالحی خبر


مطالب و امکانات برندکده را در تلفن همراه خود داشته باشید!

اپلیکیشن برندکده

نسخه اندروید از بازار

اپلیکیشن برندکده

نسخه IOS از سیبچه (به زودی)


دیدگاه کاربران

0 دیدگاه


امیدواریم برایتان مفید بوده باشه و دیدگاه خودتان را برای ما بنویسید

تا کنون 12268 نفر در خبرنامه برندکده عضو شده اند، جای شما خالیست

در خبرنامه برندکده ثبت نام کنید و هر دوشنبه، از آخرین اتفاقات دنیای مد و حراج ها با خبر شوید !


ثبت اطلاعات