بهترین کفش های رانینگ 2018

11507

 بر اساس آزمایشات گسترده ای که بر روی کفشها انجام شده بیش از 100 کفش بعنوان بهترین کفشهای رانینگ 2018 انتخاب شده است که در زیر به بررسی و معرفی برخی از آنها می پردازیم:

ممکن است هر کدام از ما در سال چندین جفت کفش خریداری کنیم که مدت زیادی برای ما کار نکنند بخصوص اگر ما در طی روز پیاده روی زیادی نیز داشته باشیم. شما با یک انتخاب درست و عالی می توانید علاوه بر سلامت پاها از هزینه های اضافی برای خرید کفشهای مختلف و متنوع نیز جلوگیری کنید.  بر اساس آزمایشات گسترده ای که بر روی کفشها انجام شده بیش از 100 کفش بعنوان بهترین کفشهای رانینگ 2018 انتخاب شده است که در زیر به بررسی و معرفی برخی از آنها می پردازیم:

مطالعه کنید: راهنمای تشخیص کفش اصل از تقلبی

New Balance Fresh Foam Hierro v3

این مدل کفش از برند نیوبالانس و از بهترین کفشهای رانینگ است که تمامی آزمایشاتش (برف، یخ، خاک، سنگ، چمن و ...) را با موفقیت پشت سر گذاشته و بسیار انعطاف پذیر است . این کفش همه کاره و بر روی تمامی سطوح مقاوم خواهد بود.

کفش رانینگ

Altra Timp

یک کفش پیاده روی بسیار  مقاوم وقوی که تقریبا در هر شرایطی خوب عمل می کند این کفشه در پا بسیار راحت و سبک وزن است و مناسب یک پیاده روی هیجان انگیز می باشد.

کفش رانینگ

Brooks Mazama 2

این کفش بسیار سریع و سبک است و از بهترین گزینه های کفش های رانینگ است و گزینه مناسبی برای مسابقات دوندگی تا 50k  است.

کفش رانینگ

Nike Zoom Pegasus 35

نایک Pegasus 35 یک کفش دوستانه است که علاوه بر اینکه به شما حس سریع بودن را می دهد برای هر موقعیت و مکانی نیز می تواند کاملا مناسب باشد.

کفش رانینگ

New Balance 890v6

این مدل کفش  ترکیبی عالی از مواد قابل انعطاف و تنفسی، فوم های سبک و واکنشی و نیمه شفاف و در کل یک ساختارساده و در عین حال موثر دارد. مدل 890 نیوبالانس از آنجایی که بسیار سبک می باشد بهترین انتخاب برای پیاده روی بخصوص دونده هاست.

کفش رانینگ

Skechers GoRun Ultra R2

این مدل کفش از برند اسکچرز به اندازه کافی سبک و پرانرژی است و همراه خوبی برای کسانیست که می خواهند با سرعت کم ولی دراز مدت پیاده روی کنند چرا که بسیار مقاوم بوده و صدمه ای نخواهد دید این کفش از بهترین کفش های رانینگ 2018 می باشد که در تمامی آزمایشاتش موفق بوده است.

کفش رانینگ

Saucony Kinvara 9

Saucony Kinvara 9 سال سرسختانه بازار کفش را در دست داشته و اما نسخه امسال ساکونی (Kinvara 9) بسیار سبک و نرم و کاملا قابل اعتماد و متنوع است.

کفش رانینگ

Adidas Adizero Tempo 9

این مدل کفش از برند آدیداس بسیار سبک و سریع و بسیار مناسب تمرینات سخت دوندگی است.

کفش رانینگ

Asics Gel DS Trainer 23

این مدل کفش رانینگ هنوز هم بعنوان قهرمان برند اسیکس در صدر می باشد. Asics Gel DS Trainer 23 مناسب تمرینات سرعتی است و بسیار مقاوم بوده و در دراز مدت همراه خوبی برای شما خواهد بود.

کفش رانینگ

برندهای مرتبط با نوشته


| 5375 |
Review: 4.13 - "بهترین کفش های رانینگ 2018" by , written on 10/17/2018 1:39:39 PM

 بر اساس آزمایشات گسترده ای که بر روی کفشها انجام شده بیش از 100 کفش بعنوان بهترین کفشهای رانینگ 2018 انتخاب شده است که در زیر به بررسی و معرفی برخی از آنها می پردازیم:

مریم طالبی خرید


مطالب و امکانات برندکده را در تلفن همراه خود داشته باشید!

اپلیکیشن برندکده

نسخه اندروید از بازار

اپلیکیشن برندکده

نسخه IOS از سیبچه (به زودی)


دیدگاه کاربران

0 دیدگاه


امیدواریم برایتان مفید بوده باشه و دیدگاه خودتان را برای ما بنویسید

تا کنون 15564 نفر در خبرنامه برندکده عضو شده اند، جای شما خالیست

در خبرنامه برندکده ثبت نام کنید و هر دوشنبه، از آخرین اتفاقات دنیای مد و حراج ها با خبر شوید !


ثبت اطلاعات