مصاحبه جنجالی دیوید بکهام درباره زندگی خصوصی اش

11512

رابطه دیوید بکهام و ویکتوریا که زبانزد خاص و عام است و در لیست زیباترین وعاشقانه ترین زندگی های هالیوود جای دارند متاسفانه این روزها دچار چالش شده و شایعه جداییشان به گوش میرسد.

دیوید بکهام از فوتبالیست های معروف و محبوب مردمی که بعنوان خوش تیپ ترین فوتبالیست دنیا شناخته شده و همچنین از بلاگر های موفق شبکه های اجتماعی است

دیوید بکهام و همسرش

و همسرش ویکتوریا بکهام از طراحان مد جهان و چهره ای شناخته شده در دنیای مد که چندی پیش جشن 19 سالگی زندگی مشترکشان را گرفتند . رابطه دیوید بکهام و ویکتوریا که زبانزد خاص و عام است و در لیست زیباترین وعاشقانه ترین زندگی های هالیوود جای دارند متاسفانه این روزها دچار چالش شده و شایعه جداییشان به گوش میرسد.

دیوید بکهام و همسرش

شایعه جدایی دیوید بکهام از همسرش همیشه وجود داشته ولی این دو به این شایعات توجهی نشان نمی دادند و هیچ اظهار نظری نمی کردند تا در حد شایعه بمانند ولی گویی این شایعات روز ب روز پررنگ تر شده تا جایی که دیوید بکهام در یکی از مصاحبه هایش در شبکه های تلویزیونی استرالیا اینگونه بیان کرده : « زمانیکه شما برای مدت طولانی با شخصی زندگی مشترک داشته باشید اوضاع مقداری پیچیده و سخت می شود و باید تلاشتان را دوچندان کنید.»

دیوید بکهام و همسرش

این مصاحبه به شدت روابط این دو را خراب کرده و به گفته یکی از دوستان صمیمی ویکتوریا، ویکتوریا بکهام بعد از شنیدن این مصاحبه بسیار ناراحت و افسرده شده و دو روز گریه کرده چرا که او توقع شنیدن چنین حرفهایی را بعد از 19 سال زندگی مشترک  از دیوید نداشته و دیوید نباید در ملاعام در مورد او و زندگی مشترکشان اینگونه نامودبانه صحبت میکرده است.  

دیوید بکهام و همسرش

برخی آغاز اختلاف دیوید بکهام و همسرش را تاسیس باشگاه در میامی می دانند چرا که دیوید بکهام قصد دارد تیم خود را بسازد ولی همسرش با این موضوع مخالف است و در سفر میامی با دیوید همراه نشد و یکی دیگر از اختلافات آنها بر سر آینده فرزندانشان است چرا که ویکتوریا بکهام قصد دارد یکی از فرزندانش را به یک خواننده موسیقی پاپ تبدیل کند و یکی دیگر را مدل برند باربری کند و دیوید بکهام از اینکه فرزندانش در چشم رسانه ها باشند ناراضی است.

دیوید بکهام و همسرش

باوجود تکذیب های ویکتوریا بکهام بخاطر شایعات پیش آمده بازهم پیداست که زندگی این دو زوج محبوب و مشهور دچار چالش شده و با فراز و نشیب های زیادی روبرو گشته و احتمال اینکه این زوج هالیوودی به سرنوشت دیگر سلبریتی های هالیوود دچار شوند زیاد است.

مطالعه کنید: ویکتوریا بکهام، استفاده از پوست حیوانات را در پوشاک تحریم کرد

دیوید بکهام و همسرش

برندهای مرتبط با نوشته


| 1389 |
Review: 4.13 - "مصاحبه جنجالی دیوید بکهام درباره زندگی خصوصی اش" by , written on 10/27/2018 12:06:06 PM

رابطه دیوید بکهام و ویکتوریا که زبانزد خاص و عام است و در لیست زیباترین وعاشقانه ترین زندگی های هالیوود جای دارند متاسفانه این روزها دچار چالش شده و شایعه جداییشان به گوش میرسد.

مریم طالبی خبر


مطالب و امکانات برندکده را در تلفن همراه خود داشته باشید!

اپلیکیشن برندکده

نسخه اندروید از بازار

اپلیکیشن برندکده

نسخه IOS از سیبچه (به زودی)


دیدگاه کاربران

0 دیدگاه


امیدواریم برایتان مفید بوده باشه و دیدگاه خودتان را برای ما بنویسید

تا کنون 12266 نفر در خبرنامه برندکده عضو شده اند، جای شما خالیست

در خبرنامه برندکده ثبت نام کنید و هر دوشنبه، از آخرین اتفاقات دنیای مد و حراج ها با خبر شوید !


ثبت اطلاعات