کارگاه آموزش طراحی پارچه و استایل

11528

استاد پری‌یوش گنجی دانش‌آموخته‌ی دانشکده‌ی هنرهای زیبای «سن مارتین» و بهنود جواهرپور مؤسس برند مشهور ایتالیایی «بهنودِ»، در این کارگاه از سال‌ها تجربه‌ی خود در زمینه‌ی طراحی پارچه و استایل می‌گویند

بهنود یک برند لوکس و نام تجاری ایتالیایی است که در سال 2005 توسط یک طراح مد ایرانی به نام بهنود جواهرپور در شهر ناپولی ایتالیا تاسیس شد. هدف از ایجاد این برند ساخت یک سبک مناسب برای مردان کلاسیک با توجه ویژه به پارچه، طراحی و کیفیت خیاطی و همچنین ایجاد هنرهای هنری از طریق لباس های سفارشی بود.در حقیقت پارچه ها انتخاب می شوند و سپس به لباس های منحصر بفردی که توسط تیم متخصص و جوان و همچنین مردان و زنان باسلیقه ای که بدنبال سبک، شخصیت و راحتی هستند، تبدیل می شوند. بهنود از آن زمان به طور قابل توجهی پیشرفت داشته و در حال حاضر یک نام تجاری شناخته شده نه تنها در ایتالیا بلکه در سراسر اروپا و خاورمیانه است. لباس های محبوب این برند در میان مردان خوش پوش و همچنین مدیران ارشد امروزه بسیار رواج داشته است .از سال 2016 برند بهنود با هنرمندان مدرن و معاصر همکاری داشته و با ترکیب آثار هنرمندان، چندین شاهکار در طراحی لباسهایش ایجاد کرده است.

بهنود

و اما اکنون فرصتی پیش آمده که شما بتوانید با شرکت در "کارگاه آموزشی طراحی پارچه و استایل" از سالها تجربه این برند محبوب در زمینه طراحی استفاده کنید .

استاد پری‌یوش گنجی دانش‌آموخته‌ی دانشکده‌ی هنرهای زیبای «سن مارتین» و بهنود جواهرپور مؤسس برند مشهور ایتالیایی «بهنودِ»، در این کارگاه از سال‌ها تجربه‌ی خود در زمینه‌ی طراحی پارچه و استایل می‌گویند تا طراحان بیشتری بتوانند همچون آن ها خود را در بازارهای جهانی مطرح کنند.

این کارگاه به همراه ارائه مدرک معتبر بين المللى و مورد تأييد وزارت ارشاد با امضای اساتید این دوره می باشد. محل برگزاری کارگاه در حس کافه و در تاریخ 17 و 18 آذر خواهد بود لازم به ذکر است که بگوییم ظرفیت محدود است و شما میتوانید برای ثبت نام با شماره‌ی ۷۵۴۲۶-۰۲۱ تماس بگیرید.

 

برندهای مرتبط با نوشته


| 594 |
Review: 4.13 - "کارگاه آموزش طراحی پارچه و استایل" by , written on 12/1/2018 12:15:48 PM

استاد پری‌یوش گنجی دانش‌آموخته‌ی دانشکده‌ی هنرهای زیبای «سن مارتین» و بهنود جواهرپور مؤسس برند مشهور ایتالیایی «بهنودِ»، در این کارگاه از سال‌ها تجربه‌ی خود در زمینه‌ی طراحی پارچه و استایل می‌گویند

مریم طالبی خبر


مطالب و امکانات برندکده را در تلفن همراه خود داشته باشید!

اپلیکیشن برندکده

نسخه اندروید از بازار

اپلیکیشن برندکده

نسخه IOS از سیبچه (به زودی)


دیدگاه کاربران

0 دیدگاه


امیدواریم برایتان مفید بوده باشه و دیدگاه خودتان را برای ما بنویسید

تا کنون 10629 نفر در خبرنامه برندکده عضو شده اند، جای شما خالیست

در خبرنامه برندکده ثبت نام کنید و هر دوشنبه، از آخرین اتفاقات دنیای مد و حراج ها با خبر شوید !


ثبت اطلاعات