نشست تخصصی طراحان لباس استان اصفهان

11562

نشست تخصصی طراحان لباس استان اصفهان پیرامون نمایشگاه تخصصی مداکس با حضور مدیران و بیش از 40 طراح حاضر در نمایشگاه مد و لباس کشور در اصفهان برگزار شد ...

پیرامون برگزاری نخستین نمایشگاه تخصصی مد و لباس اصفهان (Modex2019)


حضور
جناب آقای جعفری معاون هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی
جناب آقای نایب زاده مدیر نمایشگاه های داخلی
جناب آقای باطنی نایب رئیس اتحادیه پوشاک
جناب آقای بابایی مدیر اداره هنری ارشاد
سرکار خانم شفیعی کارشناس مد و لباس ارشاد
جناب آقای طغیانی مدیرعامل ستاد برگزاری نمایشگاه مداکس
جناب آقای میرمحمدصادقی دبیر علمی هنری نمایشگاه مداکس
و بیش از ۴۰ طراح حاضر در نمایشگاه مد و لباس کشور در این نشست

نمایشگاه مداکس اصفهان

نایب رئیس اتحادیه پوشاک: طراحان لباس فقط با حضور در نمایشگاه های بزرگ مانند مداکس قادر خواهند بود در بازار پوشاک جا داشته باشند. باطنی افزود: ایونتهای کوچک تحت عنوان گردهمایی علاوه بر اینکه اجازه فروش ندارند، کمکی به روند پیشرفت طراحان و تولید کنندگان نخواهد کرد.

مدیر نمایشگاه های داخلی اصفهان: برای اولین بار در استان اصفهان اقدام به برگزاری نمایشگاه تخصصی در حوزه پوشاک گردیده است. نایب زاده افزود: پیش از این پوشاک تحت عنوان فروش بهاره و پائیزه در محیط نمایشگاه ارائه میشد که از کیفیت مناسب و نگاه ویژه ای برخوردار نبود به همین دلیل از برگزاری اینگونه نمایشگاه ها جلوگیری به عمل آمد. مداکس با نگاهی ویژه و تخصصی برای پیشرفت فعالان حوزه پوشاک بالاخص طراحان لباس تعریف و برگزار میگردد.

معاون هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در نمایشگاه مداکس اقدام به نمایش آثار طراحان لباس به صورت تک اثر خواهد کرد. جعفری افزود: طراح، تولید کننده، توزیع کننده و فروشنده در کنار هم میتوانند باعث پیشرفت حوزه مد و لباس شوند و اداره ارشاد به جد از هرگونه پیشنهاد و همکاری حمایت خواهد کرد.

دبیر علمی و هنری نمایشگاه: برنامه سال ۹۸ مداکس توجه ویژه تری به محتوای برگزاری نمایشگاه خواهد داشت. وی افزود سال آینده تحت عنوان سه نمایشگاه صنعت پوشاک، مد و لباس و پارچه و ملزومات لباس شاهد اتحاد و همکاری بیشتری بین تامین کننده، تولید کننده و طراحان خواهیم بود.
میرمحمدصادقی که خود از طراحان و تولید کنندگان فعال است ادامه داد که یک طراح برای پیشرفت باید خود را نسبت به رقبا و نگاه بازار تحلیل نموده و منطبق کند که این مهم فقط در نمایشگاه مداکس قابلیت اجرا دارد.

دبیر علمی هنری نخستین نمایشگاه هنر صنعت مد و لباس اصفهان: در کنار بخش فروش و ارائه آثار طراحان نمایشگاه مدکس امسال بخش نمایشی تک اثر با هدف اعلام توانمندی های طراحان لباس اصفهان با حمایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار میگردد.
میرمحمدصادقی افزود طراحان میتوانند آثار خود را به صورت لباس دوخته شده تا یکشنبه ۵ بهمن به موسسه دانش آرا واقع در خیابان سجاد همراه با شناسنامه طرح تحویل نمایند.
وی اضافه نمود: فعالیتهای طراحان لباس در اصفهان امسال به مدد سازمانهای مربوطه و نهادهای دانشگاهی بسیار پررنگتر از سالهای گذشته اتفاق افتاده و تا کنون گردهمایی های خوبی برگزار گردیده است. مدکس نتیجه تلاش یکساله طراحان، تولید کنندگان و فعالان حوزه مد و لباس هرساله با قدرت برگزار خواهد شد و سال آینده با حمایت اتحادیه پوشاک حضور برندها را در کنار تامین کنندگان مواد اولیه و طراحان خواهیم دید.

نمایشگاه مداکس

 


| 481 |
Review: 4.13 - "نشست تخصصی طراحان لباس استان اصفهان" by , written on 2/26/2019 5:28:49 PM

نشست تخصصی طراحان لباس استان اصفهان پیرامون نمایشگاه تخصصی مداکس با حضور مدیران و بیش از 40 طراح حاضر در نمایشگاه مد و لباس کشور در اصفهان برگزار شد ...

مریم طالبی خبر


مطالب و امکانات برندکده را در تلفن همراه خود داشته باشید!

اپلیکیشن برندکده

نسخه اندروید از بازار

اپلیکیشن برندکده

نسخه IOS از سیبچه (به زودی)


دیدگاه کاربران

0 دیدگاه


امیدواریم برایتان مفید بوده باشه و دیدگاه خودتان را برای ما بنویسید

تا کنون 12279 نفر در خبرنامه برندکده عضو شده اند، جای شما خالیست

در خبرنامه برندکده ثبت نام کنید و هر دوشنبه، از آخرین اتفاقات دنیای مد و حراج ها با خبر شوید !


ثبت اطلاعات