لباس های مورد پسند خانم ها چیست؟ (آقایان بخوانند)

1190

امروزه یکی از دغدغه های اصلی مردان برای انتخاب لباس، مورد تایید بودن دیگران می باشد. به همین خاطر انتخاب درست لباس کمی مشکل است که ما در این مقاله این سبک لباس های محبوب را به شما معرفی خواهیم کرد.

امروزه نوع پوشش چه برای آقایان و چه خانم ها به امری بسیار مهم و ضروری تبدیل شده است که آن ها را به چالش های زیادی می کشد.یکی از چالش هایی که آقایان دارند، انتخاب نوع لباس است. بسیاری از آقایان برای خرید لباس های خود حتما همسر یا خواهر و یا مادر خود را همراه خود به خرید می برند تا هنگام انتخاب لباس از آن ها نظر بخواهند.نوع پوشش بسیار در روابط اجتماعی تاثیر می گذارد. پس اینکه چگونه بپوشیم تا مورد قبول باشد را با هم می خوانیم.
 

ساده و مرتب بپوشید.

تمیز بودن لباس ها در اولویت اول قرار دارد. حتما از تمیز بودن لباس های خود مطمئن شوید. لباس هایتان را مرتب بپوشید و چین و چروک های آن را برطرف کنید. اگر ریسک پذیر نیستید و اصولا طرح و رنگ های شاد و جوان را نمی پسندید، رنگ های مشکی ،سفید و خاکستری بسیار مناسب می باشد.

لباس های اندامی بپوشید.

همیشه از لباس هایی که روی اندام شما خوب می ایستد استفاده کنید و سعی کنید اعتماد به نفس بالایی داشته باشید.

قوانین ساده برای صحیح لباس پوشیدن آقایان

با لباس های اسپرت کتانی بپوشید. اگر تیپ اسپرت نمی زنید کتانی نپوشید که تیپ شما را به هم میزند.بیش از اندازه از زیورآلات استفاده نکنید. استفاده همزمان چند انگشتر، گردنبند، دستبند اشتباه نابخشودنی در دنیای مد است.

لباس هایتان را سعی کنید همیشه پرو کنید و سایز مناسب تهیه کنید.

در برخورد های اولیه معمولا به موارد زیر از ظاهر شما بیشتر توجه میشود:کفش، دندان، دست و قد. پس کفش‌هایی تمیز، دندانی تمیز و مسواک شده، دست‌هایی تمیز و ژستی مناسب داشته باشید.بیش از اندازه از ژل، واکس مو و … استفاده نکنید.

داشتن بوی خوب بسیار می تواند حس و ارتباطی قوی برقرار کند. پس سعی کنید همیشه از ادکلن استفاده کنید و از رایحه های خوب استفاده کنید. از فروشگاه های معتبر عطر بخرید.

از لباس های با طرح ساده استفاده کنید و از پوشیدن طرح های شلوغ پرهیز کنید.

 

 


| 462 | نویسنده: افشین خالقی

0 دیدگاه


تا کنون 433 نفر در خبرنامه برندکده عضو شده اند، جای شما خالیست

در خبرنامه برندکده ثبت نام کنید و هر دوشنبه، از آخرین اتفاقات دنیای مد و حراج ها با خبر شوید !

ثبت اطلاعات