Brandkade Ads - plan F

چگونه با حجاب ، خوش تیپ باشیم؟

1193

رعایت حجاب یکی از واجباتی است که در کشور ما وجود دارد ولی به دلایل مختلف کمتر رعایت می شود ما در این مقاله به خوش پوش بودن با حجاب خواهیم پرداخت.

امروزه مردم به گونه ای تصور می کنند که حجاب ، چهره ای ناپسند از آن ها می سازد و بسیار خسته کننده می شوند ولی با رعایت اصول لباس پوشیدن با حجاب ، می توانند بسیار هم جذاب تر به نظر برسند.

روسری

روسری یکی از مهمترین اقلام پوشاک خانم ها به حساب می آید که نوع بستن آن بسیار مهم می باشد. شما میتوانید با امتحان کردن گره های مختلف ، استایل مورد نظر خود را پیدا کنید. از روسری های با طرح ساده و مینیمال استفاده کنید و سعی کنید با رعایت قوانین رنگ ، با رنگ ها مختلف ست کنید. برای بهتر شدن هم می توانید از اکسسوری های مختلف روی شال یا روسری تان استفاده کنید.

مطالعه کنید! 11 مدل بستن شال و روسری

رنگ ها

اگر پوست روشنی دارید، شال و روسری های تیره برای شما مناسب ترند ولی رنگ های روشن نیز با پوست شما همخوانی دارد . رنگ های مختلف تیره را امتحان کنید.برای بهتر شدن ترکیب رنگ استایل شما مقاله "ترکیب رنگ برای لباس پوشیدن" را مطالعه کنید.

زیورآلات

اکسسوری و زیورآلات بسیار می تواند در استایل شما تغییر بوجود بیاورد. سعی کنید حتما از اکسسوری و جواهرات استفاده کنید تا تیپ خود را تکمیل کنید.

برچسب های مرتبط


| 1286 |
Review: 4.13 - "چگونه با حجاب ، خوش تیپ باشیم؟" by , written on 4/3/2017 12:00:00 AM

رعایت حجاب یکی از واجباتی است که در کشور ما وجود دارد ولی به دلایل مختلف کمتر رعایت می شود ما در این مقاله به خوش پوش بودن با حجاب خواهیم پرداخت.

افشین خالقی خرید


مطالب و امکانات برندکده را در تلفن همراه خود داشته باشید!

اپلیکیشن برندکده

نسخه اندروید از بازار

اپلیکیشن برندکده

نسخه IOS از سیبچه (به زودی)


دیدگاه کاربران

0 دیدگاه


امیدواریم برایتان مفید بوده باشه و دیدگاه خودتان را برای ما بنویسید

تا کنون 8130 نفر در خبرنامه برندکده عضو شده اند، جای شما خالیست

در خبرنامه برندکده ثبت نام کنید و هر دوشنبه، از آخرین اتفاقات دنیای مد و حراج ها با خبر شوید !


ثبت اطلاعات