لایف استایل و دکوراسیون داخلی خانه (قسمت اول)

1198

اگر محیط اطرافتان تکراری شده و به دنبال تغییر آن هستید ، ما به شما کمک میکنیم تا با تغییرات جزئی محیط زندگی خود را تغییر دهید و از آن لذت ببرید!

در گذشته، فضای داخلی به طور غریزی به عنوان بخشی از پروسه ساختمان قرار داده می‌شد. اما امروزه فضای داخلی خانه پروژه ای جداگانه در نظر گرفته میشود. سبک زندگی هر شخصی را میتوان از رفتار و محیط اطرافش تشخیص داد.

در مقالات قبلی درباره لایف استایل و سبک زندگی صحبت کردیم . درباره لایف استایل بخوانید.

اگر محیط اطرافتان تکراری شده و به دنبال تغییر آن هستید ، ما به شما کمک میکنیم و چند پیشنهاد کوچک به رنگ بهار به شما میدهیم تا با تغییرات جزئی محیط زندگی خود را تغییر دهید و از آن لذت ببرید!

دکوراسیون بهاری باید پر از رنگ باشد. به محیط خانه نگاه کنید. 

 

اولین پیشنهاد :

چند کوسن گرد رنگی حال و هوای خانه تان را به شدت تغییر میدهد. اگر مبل هایی با رنگ های خنثی دارید ، از کوسن هایی با رنگ های جیغ ، شاد و متنوع استفاده کنید. اگر مبل هایتان به رنگ های گرم بیشتر شبیه است کوسن هایی با رنگ های شاد خنک مانند آبی در تناژ مختلف استفاده کنید اما اگر مبل هایی با رنگ های سرد دارید واضح است که باید از رنگ های شاد گرم مانند نارنجی و قرمز روشن استفده کنید.

 

 

دومین پیشنهاد :

از گوشه های خانه قافل نشوید!! گوشه های خانه معمولا غیر قابل استفاده باقی میماند. شما میتواید با قراد دادن میزهای کوچک و گذاشتن آباژورهایی با نورهای رنگی از این فضا به بهترین شکل استفاده کنید.

 

 

سومین پیشنهاد :

گلدان های بزرگ پر از گل های بهاری!! روی میز نهارخوری و گوشه های خانه (به جای آباژور) میتوانید گل های رنگی بهاری قرار دهید. سعی کنید از گلدانهای بزرگ یا گلدان ها شیشه ای استفاده کنید .

 

 

چهارمین پیشنهاد :

تابلو های کوچک رنگی! بر خلاف تصور عموم ، تابلو های بزرگ با اینکه بیشتر به چشم می آیند اما به زودی تکراری میشوند. از چند تابلوی رنگی کوچک استفاده کنید و عکس های خود و خانوادتان را قاب بگیرید و کنار هم روی دیوار نصب کنید. همچنین میتواید از میز گوشه خانه هم استفاده کنید. اگر از قاب های سفید استفاده میکنید سعی کنید عکس هایی را استفاده کنید که رنگ های بیشتری دارند.

 

 

 

 

 


| 1071 |
Review: 4.13 - "لایف استایل و دکوراسیون داخلی خانه (قسمت اول)" by , written on 4/10/2017 12:00:00 AM

اگر محیط اطرافتان تکراری شده و به دنبال تغییر آن هستید ، ما به شما کمک میکنیم تا با تغییرات جزئی محیط زندگی خود را تغییر دهید و از آن لذت ببرید!

افشین خالقی مد و سبک زندگی


مطالب و امکانات برندکده را در تلفن همراه خود داشته باشید!

اپلیکیشن برندکده

نسخه اندروید از بازار

اپلیکیشن برندکده

نسخه IOS از سیبچه (به زودی)


0 دیدگاه


امیدواریم برایتان مفید بوده باشه و دیدگاه خودتان را برای ما بنویسید

تا کنون 5760 نفر در خبرنامه برندکده عضو شده اند، جای شما خالیست

در خبرنامه برندکده ثبت نام کنید و هر دوشنبه، از آخرین اتفاقات دنیای مد و حراج ها با خبر شوید !


ثبت اطلاعات