معجزه های روغن درخت چای

1236

بر اساس مطالعات فراوان پزشکی، دانشمندان دریافتند که روغن درخت چای کشنده قطعی باکتری ها ، قارچ ها و بسیاری از ویروس ها است.

شاید شنیده باشید که روغن درخت چای قدرت بسیاز زیاد آنتی باکتریایی دارد. اما علاوه بر آن روغن درخت چای خواص فوق العاده دیگری نیز دارد که ممکن است بسیاری از مردم به آن واقف نباشند. بر اساس مطالعات فراوان پزشکی، دانشمندان دریافتند که روغن درخت چای کشنده قطعی باکتری ها ، قارچ ها و بسیاری از ویروس ها است. اما روغن درخت چای قدرت فوق العاده ای برای تقویت مو و رفع آکنه و .... دارد. در این مقاله از خواص درمان کننده و تقویت کننده روغن درخت چای میگوییم. شما میتوانید این روغن بی نظیر را از داروخانه ها یا عطاری ها تهیه کنید.

 

روغن درخت چای برای رفع آکنه

بهترین درمان برای رفع آکنه روغن درخت چای است. این روغن به دلیل خواص آنتی باکتریایی که دارد با بستن منافذ پوست و به کار انداختن غدد چربی پوست میتواند آکنه ها را درمان کند. این روغن همچنین میتواند از زیاد شدن آکنه ها در صورت و بدن جلوگیری کند.

 

روغن درخت چای و موها

روغن درخت چای برای رفع شوره سر بسیار مفید است. همچنین خشکی مو ها را از بین میبرد. استفاده مداوم از روغن درخت چای باعث میشود تا ریشه موها قویتر شوند و موها سالمتر رشد کنند.

 

روغن درخت چای مفید برای رفع آفتاب سوختگی پوست

روغن درخت چای خواص ترمیم کنندگی دارد. استفاده از این روغن میتواند از پوست شما در برابر آفتاب جلوگیری کند. بعد آز آفتاب گرفتن حتما از این روغن استفاده کنید. این روغن تا حدودی مسکن درد هم هست. اگر دچار آفتاب سوختگی شدید این روغن تا حدود زیادی دردتان را تسکین میدهد.

 

روغن درخت چای و اگزما

اگزما برای پوست های حساس به وجود می آید و ناشی از دلایل مختلف از جمله استرس، آب و هوای بد و ... است. روغن درخت چای حساسیت های پوستی را کاهش میدهد و باعث کم شهد التهاب و خارش پوست میشود.این روغن میتواند جای اگزما را نیز درمان کند.

 

روغن درخت چای و رفع بوی بد بدن

این روغن علاوه بر آنتی باکتریال بودن، دارای دئودورنت طبیعی نیز میباشد. از این رو اگر بعد از حمام از این روغن استفاده کنید، خواهید دید که چگونه بوی بد را از بین میبرد.

 


| 2072 |
Review: 4.13 - "معجزه های روغن درخت چای" by , written on 5/14/2017 12:00:00 AM

بر اساس مطالعات فراوان پزشکی، دانشمندان دریافتند که روغن درخت چای کشنده قطعی باکتری ها ، قارچ ها و بسیاری از ویروس ها است.

افشین خالقی آرایش و زیبایی


مطالب و امکانات برندکده را در تلفن همراه خود داشته باشید!

اپلیکیشن برندکده

نسخه اندروید از بازار

اپلیکیشن برندکده

نسخه IOS از سیبچه (به زودی)


دیدگاه کاربران

0 دیدگاه


امیدواریم برایتان مفید بوده باشه و دیدگاه خودتان را برای ما بنویسید

تا کنون 7495 نفر در خبرنامه برندکده عضو شده اند، جای شما خالیست

در خبرنامه برندکده ثبت نام کنید و هر دوشنبه، از آخرین اتفاقات دنیای مد و حراج ها با خبر شوید !


ثبت اطلاعات