کفش هایی از جنس تکنولوژی

1240

رونمایی محصول جدید شرکت آدیداس و کربن که برای اولین بار کفشی را با پرینتر سه بعدی تولید کردند.

ادیداس کفش Futurecraft 4D را رو نمایی کرد. این محصول توسط آدیداس و شرکت کربن به کمک پرینتر سه بعدی ساخته شده است. ظاهر این مدل تغییر چندانی نسبت به مدل قبلی اش نکرده است و فقط لایه ای به کفش که برای اسکن کف پای مشتریان است، اضافه شده است. قیمت نسل قبلی این کفش 333 دلار بود پس مطمئنا این نسل چند برابر گران تر خواهد بود
پرینترهای سه بعدی دستگاه هایی هستند که میتوانند نمونه های درون کامپیوتر را به مدل سه بعدی چاپ کنند. این پرینترها برای چاپ از مواد اولیه پلاستیک فلزات، رزین های مایع، خمیر سرامیک و مواد خوراکی استفاده می کنند. این پرینترهای دو نوع خانگی و صنعتی دارند که تفاوت آن ها در ظرافت و دقت چاپ می باشد.امروزه در بسیاری از صنایع از این محصول استفاده می کنند ولی هنوز در جهان جا نیفتاده است و اکثر محصولات تولیدی برای آزمایش و نمونه هستند.
مطالعه کنید! 
 رونمایی کفش جدید آدیداس

 

پرینترهای سه بعدی به صنعت مد هم وارد شده اند و اولین محصول توسط شرکت آدیداس و کربن به تولید رسید.شرکت های دیگر نیز قصد تولید محصولاتی دیگر دارند.تولید انبوه این کفش کار ساده ای نبود ولی آدیداس اعلام کرد که تا سال آینده این کفش را که به نظر قیمت بالایی دارد، به تولید بیش از 5000 جفت می رساند. این کفش بر اساس سنتز نوری دیجیتال تولید شده است.
این شرکت بیشتر به دنبال این است که تولید انبوه را ممکن سازد. و به راحتی شرکت Caron با این ایده توانست 200 میلیون دلار سرمایه جمع آوری کند.
اگر طرز کار پرینترهای سه بعدی را دیده باشید ، پرینتر شی را لایه به لایه از بالا به پایین پرینت می کند ولی کربن این کار را از پایین به بالا یدون قطع شدن انجام می دهد.
در مورد جنس محصول هم به دلیل استفاده از رزین مایع ، محصول نهایی نرم تر می شود. طرز کار نیز به این شکل است که رزین با تابیده شدن نور شروع به شکل گرفتن شبیه طرح می شود.
آدیداس اعلام کرده است که خریداران می توانند طرح خود را به سایت بدهند و سفارش دلخواه آن ها را می سازیم.نمونه های تعداد پایینی از این کفش به تولید رسید که به ورزشکاران بسیار مطرح جهان هدیه داده شد. 

 

برچسب های مرتبط


| 701 |
Review: 4.13 - "کفش هایی از جنس تکنولوژی" by , written on 5/16/2017 12:00:00 AM

رونمایی محصول جدید شرکت آدیداس و کربن که برای اولین بار کفشی را با پرینتر سه بعدی تولید کردند.

افشین خالقی مد و تکنولوژی


مطالب و امکانات برندکده را در تلفن همراه خود داشته باشید!

اپلیکیشن برندکده

نسخه اندروید از بازار

اپلیکیشن برندکده

نسخه IOS از سیبچه (به زودی)


0 دیدگاه


امیدواریم برایتان مفید بوده باشه و دیدگاه خودتان را برای ما بنویسید

تا کنون 5304 نفر در خبرنامه برندکده عضو شده اند، جای شما خالیست

در خبرنامه برندکده ثبت نام کنید و هر دوشنبه، از آخرین اتفاقات دنیای مد و حراج ها با خبر شوید !


ثبت اطلاعات