ثروتمند، موفق اما مینیمالیست (1)

1260

با وجود دنیای مادی انسان هایی هستند که سبک زندگی مینیمال را انتخاب کردند و بیشتر ما آن ها را میشناسیم اما از سبک زندگی آن ها بیخبریم.

آیا شما به سبک زندگی مینیمالیستی علاقه مند هستید؟!

 

قسمت اول : سلبریتی ها

 

امروزه افراد با وجود علاقه به سبک زندگی به صورت مینیمال، از انجام دادن آن ترس دارند و بعضا خجالت میکشند. در دنیای امروز و به دلیل وجود شبکه های اجتماعی مختلف، همه در حال دیدن زندگی های مختلفی هستیم. ممکن است در ظاهر زندگی آدم ها متفاوت و فوق العاده به نظر برسد اما باور آن سخت است و نباید از روی ظاهر زندگی افراد حسرت خورد یا حتی قضاوت کرد!

در همین شبکه های اجتماعی هستند کسانی که زندگی متفاوت اما ساده ای دارند که به دلیل تفاوت با زندگی مادی امروز بسیار قابل توجه است. با وجود دنیای مادی انسان هایی هم هستند که سبک زندگی مینیمال را انتخاب کردند و بیشتر ما آن ها را میشناسیم اما از سبک زندگی آن ها بیخبریم.

در این مقاله داستان هایی واقعی را برای شما خواهیم گفت تا با افراد مینیمال که زندگی موفقی هم دارند آشنا شوید.

 

Robert Pattinson

Robert Pattinson بازیگر سری فیلم های Twilight  (گرگ و میش) شاید چون یک سلبیریتی معروف باشد به نظر زندگی پر زرق و برقی داشته باشد اما سبک زندگی او چیز دیگری میگوید. این بازیگر انگلیسی که در صنعت مد (مدل) و موسیقی (آهنگساز) هم فعالیت میکند و درآمد بسیار خوبی هم دارد، زندگی مینیمال عادت او شده است. رابرت علاقه ای به مادیات دنیا ندارد. بیشتر درآمد خود را صرف کمک به محرومان میکند. در کمپین های مختلف مربوط به خیریه شرکت میکند. در سال 2015 او به عنوان اولین سفیر کمپین  Go   که یک کمپین مهم خیریه ایست، شناخته شد و به این ترتیب کمک های فراوانی به افراد محروم کرد.

 

 

 

 

Vincent Kartheiser

وینسنت بازیگر معروف سریال جنایی Mad Men (مردهای عصبانی) است. او آرام آرام شروع به فروش وسایل غیر ضروری و ضروری خود کرد. در یک مقطع زمانی حتی اتاقی برای خواب نداشت. با وجود کارهای افراطی، سبک زندگی او در هالیوود بسیار معروف است. به گفته وی سبک زندگی او ، سبک زندگی با صرفه است. هم اکنون او و همسرش در یک آپارتمان کوچک و زیبا در بروکلین زندگی میکنند. او همچنان با وسایل نقلیه عمومی رفت آمد میکند و بیشتر قدم میزند.

 

 

 

Jane Siberry

خواننده و ترانه سرای کانادایی ، جین سیبری یک خانم مذهبی است و در جاده ها زندگی میکند و همیشه در سفر است. او همراه خود چیزی به جز 2 کیف، 1 گیتار و یک لپتاپ چیز دیگری با خود حمل نمیکند. او با سفر کردن، موسیقی خود را به جهانیان معرفی میکند. نه تنها با سفر کردن بلکه تمام آهنگ های خود را به صورت رایگان در وبسایت خود قرار داده است تا همه بتوانند آهنگ های او را گوش دهند و لذت ببرند. همانگونه که پیداست برای این خانم معروف و جذاب مادیات اهمیتی ندارد و تمام زندگی خود را صرف موسیقی کرده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برچسب های مرتبط


| 994 |
Review: 4.13 - "ثروتمند، موفق اما مینیمالیست (1)" by , written on 6/7/2017 12:00:00 AM

با وجود دنیای مادی انسان هایی هستند که سبک زندگی مینیمال را انتخاب کردند و بیشتر ما آن ها را میشناسیم اما از سبک زندگی آن ها بیخبریم.

افشین خالقی مد و سبک زندگی


مطالب و امکانات برندکده را در تلفن همراه خود داشته باشید!

اپلیکیشن برندکده

نسخه اندروید از بازار

اپلیکیشن برندکده

نسخه IOS از سیبچه (به زودی)


0 دیدگاه


امیدواریم برایتان مفید بوده باشه و دیدگاه خودتان را برای ما بنویسید

تا کنون 5859 نفر در خبرنامه برندکده عضو شده اند، جای شما خالیست

در خبرنامه برندکده ثبت نام کنید و هر دوشنبه، از آخرین اتفاقات دنیای مد و حراج ها با خبر شوید !


ثبت اطلاعات