ثروتمند، موفق اما مینیمالیست (2)

1262

در دنیای امروز و به دلیل وجود شبکه های اجتماعی مختلف، همه در حال دیدن زندگی های مختلفی هستیم. ممکن است در ظاهر زندگی آدم ها متفاوت و فوق العاده به نظر برسد اما باور آن سخت است و ...

مینیمالیست بودن هیچوقت به معنی خسیس بودن نیست. مینیمالیست بودن یک سبک زندگی است اما افراد بر این باورند که مینیمال بودن سخت است اما همین مینیمالیست بودن است که بیشتر باعث پیشرفت میشود. در مقاله قبلی درباره سلبریتی هایی صحبت کردیم که زندگی های مادی را رها کرده و سبک زندگی مینیمالیستی را برگزیدند. ثروتمند، موفق اما مینیمالیست (1)

در این مقاله به معرفی افراد معروف دنیا که سبک زندگی مینیمال دارند را معرفی میکنیم .

 

Steve Jobs

موسس شرکت اپل ، اعتقاد راسخی به سبک زندگی مینیمال داشت. این را در طراحی محصولاتش به خوبی نشان داده است. اما استیو از سبک زندگی فراتر رفته و سبک جدیدی برای افرادی که در حوزه بیزنسی فعالیت میکنند ، ایجاد کرده است. سبک او Simplify complexity به معنای سادگی-پیچیدگی نام دارد. این سبک اولین درسی بود که او به صاحبان مشاغل داد که محصولات در عین پیچیدگی طراحی ساده داشته باشند به طوری که مخاطب را جذب کند. نه تنها در بیزنس بلکه این سبک جزئی از شحصیت او بود. رئیس قبلی شرکت اپل در یک مصاحبه گفت : " به یاد دارم یک بار که به خانه استیو رفته بودم، در خانه چیزی جز یک تابلو از انیشتین، یک آباژور، یک تخت و یک صندلی وجود نداشت." با اینکه او زندگی بسیار مینیمالی داشت اما همیشه در انتخاب هایش بسیار دقت میکرد.

 

 

Michael Bloomberg

شهردار سابق نیویورک با اینکه بسیار ثروتمند است، اما ظاهرا فقط 6 جفت کفش دارد. او به انتخاب های مینیمالیستی هم معروف است.  با این حال اطلاعات زیادی از انتخاب هاب او در دسترس نیست. وی علیرغم ثروت زیادی که دارد همیشه سعی داشته که هزینه هایش را کنترل کند.

 

 

Leonardo Da Vinci

همانطور که یک بار لئوناردو داوینچی گفت: " سادگی در نهایت پیچیدگی" شخصیت وی نیز به صورت باورنکردنی ای ساده اما پیجیده بود. او فردی بسیار بخشنده بود و گویند که به فقرا همیشه کمک میکرد. او همیشه برای دوستان خود چه فقیر و چه ثروتمند غذا میخرید.

 

 

 

 

 

برچسب های مرتبط


| 685 |
Review: 4.13 - "ثروتمند، موفق اما مینیمالیست (2)" by , written on 6/11/2017 12:00:00 AM

در دنیای امروز و به دلیل وجود شبکه های اجتماعی مختلف، همه در حال دیدن زندگی های مختلفی هستیم. ممکن است در ظاهر زندگی آدم ها متفاوت و فوق العاده به نظر برسد اما باور آن سخت است و ...

افشین خالقی مد و سبک زندگی


مطالب و امکانات برندکده را در تلفن همراه خود داشته باشید!

اپلیکیشن برندکده

نسخه اندروید از بازار

اپلیکیشن برندکده

نسخه IOS از سیبچه (به زودی)


0 دیدگاه


امیدواریم برایتان مفید بوده باشه و دیدگاه خودتان را برای ما بنویسید

تا کنون 6539 نفر در خبرنامه برندکده عضو شده اند، جای شما خالیست

در خبرنامه برندکده ثبت نام کنید و هر دوشنبه، از آخرین اتفاقات دنیای مد و حراج ها با خبر شوید !


ثبت اطلاعات