درباره برندکده

یکی از دغدغه های زندگی های امروزی زیبایی ظاهری است که مقوله ای بسیار مهمی در روزمرگی انسان ها می باشد.امروزه با گسترش شبکه های اجتماعی و درگیری افراد با آن ،سبک زندگی افراد را دچار تغییر کرده است.افراد در ظول شبانه روز ساعت ها زندگی خود را صرف شبکه های اجتماعی و فضای مجازی می کنند و زندگی خصوصی خود را بادیگران به اشتراک می گذارند.همین مسئله باعث شده تا سبک زندگی و سبک لباس پوشیدن افراد تغییر کند.
امروزه صنعت مد و پوشاک بسیار دچار تحول شده است و ابزار زیادی مرتبط با این صنعت بوجود آمده است و دنیای مد را دست خوش تغییرات عظیمی کرده است.نشریات بسیاری وجود دارند که به صورت  تخصصی دنیای مد را رصد می کنند و اخبار و مدل های سبک زندگی را در قالب مجله مد به دنیا عرضه میکنند.
فضای مجازی و اپلیکیشن ها هم تا حدی توانسته اند در پیشرفت این صنعت سهیم باشند.
به اسن صورت که برند های پوشاک در شبکه ها اجتماعی فعالیت میکنند و طرفداران حوزه مد و فشن را از آخرین فعالیت ها و اخبار خود مطلع  می سازند. با توجه به حضور گسترده مردم در این شبکه ها ،خرید لباس از طریق اینترنت هم یکی از امکاناتی است که صاحبان برند در اختیار طرفداران قرار داده اند. لذا شما می توانید تنها با داشتن اینترنت با تلفن همراه خود پوشاک مورد علافه خود را خرید کنید.

با این تفاسیر هنوز مردم کشور ما به خرید اینترنتی اعتماد ندارند و این بی اعتمادی دلایلی دارد که به آن می پردازیم.

یکی از دلایلی که مردم از خرید اینترنی پوشاک صرف نظر میکنند مسئله سایز می باشد.
سایز یکی از مواردی است که هنگام خرید لباس باید در آن دقت کنیم ولی در خرید اینترنتی نمیتوانیم سایز متناسب خود را انتخاب کنیم. لذا سایز یکی از دلایلی است که خرید اینترنتی لباس را دشوار کرده است.
دلیل بعدی جنس محصول است. شما هنگام خرید تصویر محصول خود را مشاهده می کنید سفارش کالا می دهید اما وقتی کالای خود را تحویل میگیرید متوجه فرق داشتن محصول با  تصویر اصلی می شوید.
عدم صداقت فروشندگان کالا یکی از دلایلی است که عدم اعتماد به خرید اینترنتی را بیشتر کرده است.

عدم اعتماد مردم به اصل بودن کالا
به دلیل حجم بالای صفحات و فروشندگان کالای پوشاک در شبکه ها اجتماعی تشخیص اورجینال بودن کالا را سخت کرده است. با وجود گستردگی فعالیت برندهای پوشاک در شبکه های اجتماعی هنوز بستری تخصصی در این زمینه به وجود نیامده است.لذا تیم برندکده این موضوع را تحت بررسی قرار داده است واقدام به ایجاد شبکه اجتماعی برندها کرده است. این شبکه اجتماعی با در نظر گرفتن 3 اصل «برند برتر» ، «نمایندگی معتبر» ، «محصولات اورجینال»  فعالیت خود را آغاز کرده است و حمایت از برندهای با کیفیت ایرانی از برنامه های این شبکه اجتماعی برند ها می باشد.
برندکده بستری تخصصی در زمینه مد و پوشاک می باشد که تمامی برندهای معتبر پوشاک را در برمیگیرد و نمایندگی های معتبر آن را شامل می شود. برندکده از مجله مد برخوردار است که روزانه در آن مقالاتی مرتبط با دنیای مد وفشن انتشار می دهد.
 
بنابراین به جای اینکه پوشاک خود را از طریق اینترنت تهیه کنید می توانید با مراجعه به برندکده به پروفایل برند مورد نظر خود مراجعه کنید و محصولات، اخبار و نمایندگی های آن را مشاهده کنید.