درباره برندکده

به زبانی ساده باید بگوییم، بستری جامع و گسترده فراهم شده است تا بی دغدغه و سریع دنیای مد را رصد کنید و هر آنچه از صنعت مد و پوشاک می خواهید بدانید، برندکده در اختیار شما قرار می دهد.

به گونه ای، برندکده را می توان یک شبکه اجتماعی معرفی کرد که پلی است میان دنیای مد و طرفداران آن با اهدافی مشخص و کارآمد که نیاز بزرگی را برطرف ساخته است. برندکده در سال 1395 فعالیت خود را آغاز کرد و در ابتدا با وارد کردن 400 برند در سیستم بازخورد لازم را از کاربران دریافت کرد و رفته رفته صاحبان کسب و کار در این حوزه نیز، برندکده را مورد اعتماد خود قرار دادند. هدف اصلی برندکده اصالت در راستای ارائه خدمات بوده و جلب اعتماد کاربران با ارائه محتوای با کیفیت نیز از اهداف اصلی این شبکه اجتماعی می باشد. برندکده در راستای صداقت و خدمت رسانی به مردم و صاحبان برند قدم بر می دارد و ارتباط بر پایه اعتماد و صداقت بین کسب و کارها و کاربران از اعتقادات برندکده است.

چرا برندکده؟

سوالی که ذهن بیشتر صاحبان برند و فعالان در این عرصه را به خود درگیر می کند این است که چرا برندکده؟ چرا با وجود امکانات فعلی از این سرویس استفاده شود؟ چرا باید اعتماد کنیم؟ و ... با کمی کنکاش به راحتی می توان این سوالات را پاسخ داد. یکی از دلایل بزرگی که باعث شکل گرفتن برندکده شد، پراکندگی اطلاعات بود. یعنی کاربر می بایست برای مشاهده اطلاعات مختلف یک برند به مراجع و منابع مختلفی مراجعه می کرد و احتمال اینکه به نتیجه مناسبی نمی رسید، بالا بود. حال اطلاعاتی که راجع به دنیای مد و پوشاک وجود دارد، به صورت دسته بندی شده در برندکده گردآوری شده است، تا کاربران به راحتی و در کمترین زمان ممکن به نتیجه دلخواه خود دست یابند. 

چرا باید به برندکده سفر کنیم؟

بر اساس آخرین بررسی های نظام پایش شاخص ارتباطات کشور، 51 درصد کاربران اینترنت در ایران عضو شبکه های اجتماعی هستند و 13 درصد در اینترنت به دنبال تفریح و سرگرمی اند. به این ترتیب صاحبان برند و فعالان عرصه مد هر کدام به گونه ای و با سیاست های متفاوت در این شبکه ها فعالیت می کنند. همین مسئله کاربر را آزرده خاطر می سازد زیرا باید برای دنبال کردن علایق خود در تمام این شبکه های اجتماعی عضو شود که اینکار زمانبر و خسته کننده است و به دلیل عمومی بودن این شبکه ها صفحه های نامعتبر زیادی وجود دارد، که در بعضی موارد نمی توان آن را تشخیص داد. فروش محصولات تقلبی به اسم اصل یکی دیگر از مواردی است که بسیاری از کاربران را سردرگم و بی اعتماد ساخته است. برای حل کردن این معضل، هر برند در شبکه اجتماعی برندکده دارای پروفایل اختصاصی است وتمامی فعالیت ها و مدیریت پروفایل توسط خود صاحبان و نمایندگان برند انجام می پذیرد.

چه میزان به هدف تبلیغاتی خود می رسید؟

به دلیل حجم زیاد تبلیغات نامعتبر در شبکه های اجتماعی، تا حد زیادی اعتماد مردم به تبلیغ  در این شبکه ها  از دست رفته است و نتیجه ای معکوس به دنبال داشته و امکان کاهش رغبت طرفداران شما نیز وجود دارد. مردم به تبلیغات در رسانه های معتبر اعتماد می کنند. بنابراین، برندکده به عنوان مرجع تخصصی برندها و رسانه ای معتبر در این زمینه مشغول به فعالیت می باشد. 

با برندکده به کدام یک از اهداف تبلیغاتی خود میرسیم؟

تبلیغات

تبلیغات

| از لحظه‌ی اول مشتری خود را جذب کنید. هر مقدار بیشتر در دید باشید مشتری در قدم اول، اعتماد بیشتری به برند شما می‌کند و شانس بیشتری نسبت به رقبا دارید.
سئو

سئو

| ورودی‌های موتورهای جستجو، بزرگترین و پربازده‌ترین منبع دیده شدن یک برند است. ما شما را در معرض این نگاه های هدفمند و موثر قرار می دهیم.
بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا

| تصاویر، مقالات و ویدئو برای جذب اعتماد مشتری امروزه یکی از ابزارهای مهم است. برای استفاده از این ابزارها، داشتن استراتژی مناسب بسیار لازم است.
آنالیز و تحلیل

آنالیز و تحلیل

| ارائه محصولات و سرویس‌های سودمند، نیازمند درک قابل توجه از علایق و خواسته‌های مشتریان است و این درک از آنالیز داده‌ها به دست می‌آید.

مجموعه برندکده در راستای افزایش سطح دانش مردم ایران زمین و حمایت از تولیدات ملی شکل گرفت و تا این لحظه حمایت مالی و معنوی شما دوستان مارا برآن داشت تا این راه را جدی تر ادامه داده تا بتوانیم خدمت رسانی کوچک در گردش چرخ صنعت ایران زمین باشیم.

 

 

 

 

 

 

تا کنون 1284 نفر در خبرنامه برندکده عضو شده اند، جای شما خالیست

در خبرنامه برندکده ثبت نام کنید و هر دوشنبه، از آخرین اتفاقات دنیای مد و حراج ها با خبر شوید !

ثبت اطلاعات