تبلیغات در برندکده

1098
برگه ها تبلیغات در برندکده
برندکده ، به عنوان اولین شبکه اجتماعی برندها میتواند نقش یک مدیر تبلیغاتی را برای شما ایفا کند

برندکده پر ببینده‌ترین مجله‌ی اینترنتی دنیای مد برای فارسی‌زبان‌ها است. برندکده اصلی‌ترین مرجع فارسی برای برندهای ایرانی به همراه نمایندگی فروش آنها ، اخبار، مقالات و رویدادهای مرتبط با صنعت مد و پوشاک ایران و جهان است. برندکده یک رسانه مورد اعتماد برای دسترسی به تمام اطلاعات مرتبط با برندها، نمایندگان فروش و فعالین این صنعت است که در آن می‌توانید معتبرترین داده‌ها درباره صنعت پوشاک را به دست آورید.

خدمات رایگان برندکده

  1. معرفی سایت رسمی 
  2. معرفی شبکه های اجتماعی رسمی (اینستاگرام ، تلگرام و ... ) 
  3. نمایش به صورت اتفاقی در قسمت های مختلف سایت
  4. معرفی کانال شما در کانال رسمی برندکده
  5. معرفی کانال شما در سایر شبکه های اجتماعی برندکده از جمله ایسنتاگرام ، فیسبوک ، آپارات  ، توییتر و گوگل پلاس.     

شرایط رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که شرکت‌ها برای معرفی محصول، سرویس یا دعوت از کاربران برای شرکت در یک کمپین خاص از آن استفاده می‌کنند. رپورتاژ آگهی همچون دیگر مقالات ّرندکده در لیست مطالب و آرشیو سایت برای همیشه باقی می‌ماند و از این رو شما همواره ریفرال از زومیت را خواهید داشت. برندکده مشتریان را راهنمایی می‌کند تا آگهی خود را به بهترین شکل ممکن نگارش کنند. همچنین رپورتاژ آگهی در پیک ترافیک روزانه منتشر می‌شود تا حداکثر مخاطب را جذب کند.

متن رپورتاژ آگهی توسط مشتری نگارش شده و برندکده تنها آن را ویرایش کرده و اشکالات نگارشی آن را رفع می‌کنیم. اما اگر مایل باشید که متن آگهی توسط تیم زومیت نگارش شود، این کار با هزینه‌ی اضافی قابل انجام است. در هر رپورتاژ آگهی حداکثر مجاز به استفاده از ۳ تصویر و ۳  لینک هستید اما در تعداد کلمات متن محدودیتی وجود ندارد، با این حال اگر در این موارد زیاده‌روی کنید بازخورد منفی خواهید گرفت. برای هر رپورتاژ آگهی حداقل یک تصویر در سایز ۷۵۰ در ۵۰۰ پیکسل نیاز است.

 

گستردگی رسانه های برندکده

بازدیدکننده ماهیانه سایت بازدید صفحه شبکه‌های اجتماعی
50000 135000 61K


تعرفه تبلیغات 

 برای رزرو رپورتاژ و یا تبلیغات با ایمیل ads@brandkade.com یا شماره تماس 02177685653 در ارتباط باشید.

 | 737

0 دیدگاه