آموزش ثبت فتومد در برندکده

برندکده | ثبت فتومد در برندکده بسیار راحت است در صورتیکه که با ثبت فتومد مشکل دارید مطلب زیر را حتما مطالعه نمایید.

11500
برگه ها آموزش ثبت فتومد در برندکده
ثبت فتومد در برندکده بسیار راحت است در صورتیکه که با ثبت فتومد مشکل دارید مطلب زیر را حتما مطالعه نمایید.

فتومد چیست؟

همان طور که از اسمش پیداست فتومد (photomod) دنیای مد است در قالب تصویر. شما می توانید تصاویر، حراج ها، رویدادها و در کل محصولاتتان را در قالب تصویر در سایت بارگزاری کنید و کاربران آنها را مشاهده کنند، راه های ارتباطی با شمارا پیدا کنند و در نتیجه به مشتری تبدیل بشوند. اما ثبت فتومد به چه صورت است؟


برای ثبت فتومد لازم است ابتدا وارد پنل کابری خود شوید و روی گزینه « فتومد لیست / جدید » کلیک کنید

 

در بخش انتخاب مجموعه برند خود را انتخاب کنید

در قسمت توضیحات و برچسب، تمام توضیحات مربوط به فتومدتان را بنویسید از قبیل جنس، نوع، قیمت و هر چیزی که فکر میکنید لازم است مخاطب و کاربر در مورد فتومد بداند. همچنین می توانید برچسب مرتبط با فتومدتان را وارد کنید تا در هنگام سرچ در لیست فتومدها قرار گیرد.

در بخش انتخاب تصویر لازم است عکس و فتومد خود را وارد کنید و سپس نوع فتومد را مشخص کنید اگر عکس عادی است تصویر را انتخاب کنید اگر عکس شما مربوط به خبری در رابطه با یک اتفاق مهم مانند افتتاح شعب، همکاری با برندهای دیگر، برگزاری نمایشگاه و ... است رویداد را انتخاب کنید و در نهایت اگر حراج دارید گزینه حراج را انتخاب کنید

و در نهایت دکمه ثبت فتومد را بزنید. فتومد شما در صورتی که مشکلی از نظر کیفیت, نوع عکس و ... نداشته باشد بعد از تایید مدیر سایت نمایش داده می شود.


تا کنون 15437 نفر در خبرنامه برندکده عضو شده اند، جای شما خالیست

در خبرنامه برندکده ثبت نام کنید و هر دوشنبه، از آخرین اتفاقات دنیای مد و حراج ها با خبر شوید !


ثبت اطلاعات