پرسش‎های متداول

خیر پنل پایه رایگان می باشد.

با ثبت نام در برندکده و ثبت کردن برند خود میتوانید پس از بررسی صحت اطلاعات، پنل اختصاصی برند خود را دریافت کنید .

امکانات شامل: حجم بالای 1500 مگابایت، طبقه بندی و امکان پوسته گذاری است. برای داشتن هر کدام از این امکانات باید شرایطی را فراهم کنید. مثلا برای طبقه بندی باید بالای 50 ویدیو با غنای محتوایی در سایت بارگذاری کرده باشید. برای پوسته گذاری باید کانال شما رسمی باشد. بعد از فراهم شدن این شرایط به support@brandkadeh.com یک ایمیل فرستاده و درخواست امکانات را مطرح می کنید.

ابتدا در سیستم ثبت نام نمایید، سپس از طریق پنل بخش صندوق پیام نام برند و شرکت خود را برای ما ارسال کنید یا با تیم پشتیبانی تماس بگیرید تا پس از تایید هویت شما ، مدیریت برند یا نمایندگی فروش به پنل شما منتقل گردد .

ابتدا در سایت ثبت نام کنید سپس در قسمت ثبت برند، اطلاعات مربوط به برند خود را وارد کنید.پس از بررسی صحت اطلاعات برند شما ثبت و می توانید در سایت فعالیت کنید.

با به اشتراک گذاشتن صفحه ی اختصاصی برند، مشارکت در فتومد و دریافت نظرات مثبت از سوی کاربران می توان در امتیاز برند خود تغییر ایجاد کرد.

هر برند با فعالیت بیشتر در سایت طبعا از امتیازات بالاتری برخوردار می شود و در لیست برندهای برتر قرار می گیرد و می تواند با بالا بردن امتیاز، رتبه خود را افزایش دهد.

نمایندگان فروش اصلی برندهای پوشاک میتوانند در برندکده پروفایل عمومی داشته باشند تا مردم را از جدیدترین محصولات خود با خبر کنند.

ایمیل خود را در بخش خبرنامه وارد کنید تا از جدیدترین اخبار مطلع شوید.

جدیدترین اخبار مد و پوشاک، مسائل مربوط به سبک زندگی ، خرید و ... توسط تیم تحریریه برندکده در اختیار علاقه مندان به مد و پوشاک قرار می گیرد

خیر، این سرویس به صورت رایگان عرضه می شود.

برند ها میتوانند با ثبت برند خود در برندکده دارای پنل اختصاصی شوند و  به صورت آنلاین تصاویر خود را در فتومد ارسال کنند.

هدف فتومد این است که کاربران یا علاقه مندان به دنیای مد بتوانند تمامی اخبار و تصاویر محصولات برندها را  مشاهده کنند و در کمترین زمان ممکن به آن ها دسترسی داشته باشند.

مطلب گذاشتن در مجله مد و قسمت مربوط به فتومد باعث بیشتر دیده شدن شما در سایت برندکده می شود.

فتومد قسمتی از سایت است که تصاویر برندها قرار می گیرد و این بخش به شکل عمومی می باشد و هر برندی که تصویر، محصول و ایونت وارد کند در فتومد قرار میگیرد.

برندکده یک سرویس B2B/B2C  می باشد که امکاناتی برای صاحبین برند و مشاغل در حوزه ی مد و پوشاک ارائه می کند. عموم استفاده سرویس های برندکده بخش B2B توسط مدیر تبلیغات و بخش توسعه محصول مشاغل می باشد. همچنین امکان دسترسی راحت تر و تقابل بیشتر با برندها توسط عموم مردم نیز بیشتر شده است.

هدف اصلی برندکده اصالت در راستای ارائه خدمات بوده  و جلب اعتماد کاربران با ارائه محتوای با کیفیت از اهداف اصلی این شبکه اجتماعی می باشد.

به زبانی ساده باید بگوییم بستری جامع و گسترده فذاهم شده است تا بی دغدغه و سریع دنیای مد را رصد کنید و هر آنچه از صنعت مد و پوشاک میخواهید بدانید برندکده شما را به اهدافتان می رساند.به گونه ای می توان برندکده را یک شبکه اجتماعی معرفی کرد که خط واصلی است میان دنیای مد و طرفداران آن.

تا کنون 607 نفر در خبرنامه برندکده عضو شده اند، جای شما خالیست

در خبرنامه برندکده ثبت نام کنید و هر دوشنبه، از آخرین اتفاقات دنیای مد و حراج ها با خبر شوید !

ثبت اطلاعات