مانتو هاترا شعبه اهواز

مانتو هاترا شعبه اهواز

زیتون کارمندی فلکه سنگر مرکز خرید زیتون طبقه دوم واحد 90

به مانتو هاترا شعبه اهواز رای بدید و از آن حمایت کنید

«هاترا» به معنای اولین شهر هنری دنیا که دانشگاه هنر در آن تاسیس شد؛ است. سابقه این شهر به 550 سال قبل از میلاد مسیح که جزئی از ایران بوده برمیگردد که البته اکنون در 40 کیلومتری بغداد، شمال بینالنحرین واقع است.
از ویژگی ممتاز برند «هاترا» این است که طرح مغازه ها در تمام شعب خاص و یکدست بوده و بازگوکننده یک دهکده بین یونان و ایتالیا است. رنگآمیزی مغازه سفید و فیروزهای است و نشانه لوگوی زیبای برند «هاترا» فرشته است. تیم علاوه بر هنر طراحی لباس طراحی و دکور تمام شعب خود را انجام داده که بر گرفته از طراحانی است که دانش آموخته رشته های معماری و فشن دیزاین هستند.
هاترا در سال 88 تاسیس شد و در 3 شعبه فعالیت موفقیت آمیز خود را در شعبه های مختلف میدان ولیعصر، گیشا و شعبه جدید در پاساژ قائم دنبال کرده است. طراحی تمام اجناس که شامل انواع مانتو، شومیز، شلوار و کیف و کفش است بر عهده گروه طراحان تیم است. این تیم خوش ذوق و سلیقه تمام کارهای خود را با تلفیق «هنر و مدرنیته» عرضه میکند. 
نکته جالب دیگر یونیک بودن کارهاست.  یعنی کارها به صورت انگشت شمار طراحی و دوخته می شود و تمام طراحی ها محدود است و در نمونه ها تکرار وجود ندارد و از هر مدل به صورت محدود است. پارچه های استفاده شده تماما از نپال و ترکیه وارد می شود و نمونه پارچه ها در هیچ جای ایران به جز شعب هاترا دیده نمی شود و پارچه ها کاملا از جنس نخ و بدون هیچ مواد شیمیایی هستند. چاپ های روی مانتوها تماما دستی بوده و تمام رنگ چاپها ثابت است.. اسامی مانتوها برگرفته از اسامی شاهنامه، ایران باستان و هند است.تیم هاترا باز هم نوآوری جالبی برای مشتریان خود دارد. از امسال تمام ستها به صورت کامل فروخته میشود. ژورنال دقیق کارها و تمام قیمتها قبل از عملیاتی شدن طرحها، در سایت هاترا به نمایش درمی آید. همچنین کاکتوس های زیبای کوچکی هم که در این مغازه به فروش می رسد بر جذابیت کار و حس خوب مشتریان افزوده است.نکته قابل توجه در شعب هترا برخورد صمیمانه و مهربانانه پرسنل است که با توجه به سلیقه هر مشتری راهنمایی بسیار خوبی ارائه داده و با دارا بودن محیط آرام و موزیک گوشنواز همراه با تلفیق هنر و مدرنیته فضای جالب و جذابی برای مردم تدارک دیده شده است.

وب سایت و رسانه های اجتماعی مانتو هاترا شعبه اهواز

صفحه اینستاگرام رسمی مانتو هاترا شعبه اهواز کانال تلگرام مانتو هاترا شعبه اهواز وب سایت مانتو هاترا شعبه اهواز

آدرس : زیتون کارمندی فلکه سنگر مرکز خرید زیتون طبقه دوم واحد ۹۰
تلفن تماس : ۰۶۱۳۴۴۵۵۸۶۹

  شما هم می توانید در مورد این برند نظر بدهید.
  برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

  نظر خود را بنویسید

  تا کنون 16650 نفر در خبرنامه برندکده عضو شده اند، جای شما خالیست

  در خبرنامه برندکده ثبت نام کنید و هر دوشنبه، از آخرین اتفاقات دنیای مد و حراج ها با خبر شوید !


  ثبت اطلاعات