نیوبالانس شعبه سیتی سنتر

نیوبالانس شعبه سیتی سنتر

اتوبان شهید دستجردی، رو به روی ورودی جنوبی سپاهان شهر، سیتی سنتر

به نیوبالانس شعبه سیتی سنتر رای بدید و از آن حمایت کنید

NBAS - New Balance Athletic Shoes Inc در سال 1906 و با اسم New Balance Arch Support Compan تاسیس شد.نیوبالانس از ابتدا کارخانه تولید کفش نبود بلکه کارش را با تولید کفی های قوس دار شروع کرد و به تدریج شروع به تولید کفش های ورزشی کرد. ریشه تاسیس شرکت نیو بالانس به ویلیام جی ریلی (William J.Riley) بریتانیایی برمی گردد که در سال 1906 از انگلیس یه امریکا مهاجرت کرد.ویلیام 70 سال شرکت نیوبالانس را مدیریت کرد اما تنها پس از مرگش برند نیوبالانس به انگلستان رسید و مطرح شد.این برند بجای بریتانیایی بودن بیشتر بعنوان برندی امریکایی شناخته می شود.

ریشه ی نام این شرکت به موسس آن برمی گردد ویلیام که در حیاط خانه اش مرغ نگهداری می کرد وقتی دید که این پرندگان روی سه پا چگونه به خوبی تعادل دارند تصمیم گرفت نام شرکت خود را نیو بالانس به معنای تعادلی جدید نام گذاری کند.

نیو بالانس اولین کفش ورزشی خود را در سال 1938 تولید کرد این کفش که برای دونده ها طراحی شده بود از جنس کرپ(پارچه نازک و چروک دار) و چرم کانگوروی مشکی بود.

سه سال بعد یعنی در سال 1941 نیو بالانس شروع به تولید کفش ورزشی برای ورزش های بوکس و تنیس و بیسبال کرد و باعث شد نام نیوبالانس بار دیگربعنوان نام تجاری با محصولاتی با کیفیت گسترش یابد.این شرکت هیچ وقت اسپانسر تیم یا بازیکنی نبوده و همیشه بالاترین میزان فروش را میان

خواننده ها و ورزشکاران داشته نه به دلیل اینکه چون آن را هدیه گرفته اند یا اسپانسرشان بوده بلکه بدلیل اینکه خودشان مایل به استفاده از محصولات این شرکت بوده اند.

نیو بالانس از نشان «ساخت آمریکا» حمایت می‌کند و محصولات خود را با این نشان تولید می‌کند همانطور که محصولات تولیدی در اروپا را با نشان «ساخت بریتانیا» عرضه می‌کند. این شرکت به عرضه محصولات گران‌قیمت‌تر از دیگران تمایل دارد و برای جبران کردن قیمت بالای محصولات خود آن‌ها را با خصوصیات ویژه‌ای عرضه می‌کند.نیو بالانس ت

وب سایت و رسانه های اجتماعی نیوبالانس شعبه سیتی سنتر

صفحه اینستاگرام رسمی نیوبالانس شعبه سیتی سنتر وب سایت نیوبالانس شعبه سیتی سنتر

آدرس : اتوبان شهید دستجردی، رو به روی ورودی جنوبی سپاهان شهر، سیتی سنتر
تلفن تماس : ۷۴۴۳۸۸۴۴

برای نمایش نقشه کلیک نمایید
افزودن فتومد جدید
افزودن فتومد جدید
افزودن فتومد جدید
کفش ورزشی نیوبالانس
#کتونی#کت
کفش ورزشی نیوبالانس
Pick your
Headed to the courts wearing m
The striker

  شما هم می توانید در مورد این برند نظر بدهید.
  برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

  نظر خود را بنویسید

  تا کنون 15564 نفر در خبرنامه برندکده عضو شده اند، جای شما خالیست

  در خبرنامه برندکده ثبت نام کنید و هر دوشنبه، از آخرین اتفاقات دنیای مد و حراج ها با خبر شوید !


  ثبت اطلاعات