برندکده | Maison Francis Kurkdjian APOM عطر زنانه فرانسی ...

Maison Francis Kurkdjian APOM عطر زنانه فرانسیس کرکجان با الهام از سفر ماجراجویانه خود به لبنان این دو عطر ارزشمند را ارائه نموده است. نام این عطر، مخفف عبا ...

23216
برندکده | Maison Francis Kurkdjian APOM
عطر زنانه

فرانسی ...
  • اشتراک به وسیله
Maison Francis Kurkdjian APOM
عطر زنانه

فرانسیس کرکجان با الهام از سفر ماجراجویانه خود به لبنان این دو عطر ارزشمند را ارائه نموده است. نام این عطر، مخفف عبارت “A Part of Me” به معنای "بخشی از وجود من" است. بخشی از وجود یک فرد که احتمالا با اثر رایحه عطر او و ماندگاری آن در میان افراد حاضر در یک فضا به یادگار باقی خواهد ماند. نت های بهار نارنج به عنوان شاخص اصلی این دو عطر در نظر گرفته شده اند.

در ساختار رایحه نسخه مردانه از ماهیت نسیم گرم و شن آلودِ سیروکو که از صحرای لیبی به اروپا می وزد ایده گرفته شده است. یک ادوتویلت پودری و گیاهی که در بردارنده مجموعه ای نیرومند از نت های شکوفه پرتقال، سرو ویرجینیا و کهربا می باشد.

نسخه زنانه ادوپرفیومی پودری و گلی است که با نت های شکوفه پرتقال تزئین شده و آکورد یلانگ یلانگ و سرو ویرجینیا آن را همراهی می کنند.
نسخه زنانه عطر جدید فرانسیس کرکجان، در سایز 70 میل با قیمت610,000 تومان و نسخه مردانه با قیمت 562,000 تومان در فروشگاه اینترنتی و شعب نگار، سام سنتر و جردن موجود می باشند.

شما هم می توانید نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

نظر خود را بنویسید

تا کنون 4898 نفر در خبرنامه برندکده عضو شده اند، جای شما خالیست

در خبرنامه برندکده ثبت نام کنید و هر دوشنبه، از آخرین اتفاقات دنیای مد و حراج ها با خبر شوید !


ثبت اطلاعات