برندکده | کت و شلوار طوسی از آن دسته از لباس‌هایی است که ب ...

کت و شلوار طوسی از آن دسته از لباس‌هایی است که باید در کمد هر مرد خوش‌پوشی وجود داشته باشد. یکی از مزیت‌های کت و شلوار طوسی این است که می‌‌توانید آن را در بیش ...

26063
برندکده | 
کت و شلوار طوسی از آن دسته از لباس‌هایی است که ب ...

کت و شلوار طوسی از آن دسته از لباس‌هایی است که باید در کمد هر مرد خوش‌پوشی وجود داشته باشد. یکی از مزیت‌های کت و شلوار طوسی این است که می‌‌توانید آن را در بیشتر مهمانی‌ها و مجالس به تن کنید. با اینکه رنگ طوسی بیشتر تم تابستانی دارد، اما برای ماه‌های زمستانی هم گزینه‌ مناسبی است. طوسی تیره برای مراسم‌های رسمی‌ مناسب‌‌تر است. .
وقتی کت و شلوار می‌پوشید، مهم است که پیراهنی مناسب با آن انتخاب کنید. خوشبختانه رنگ طوسی با طیف‌‌های رنگی بسیاری ست می‌شود. پیراهن مشکی یکی از بهترین گزینه‌های پیش روی شما برای ست کردن با کت شوار طوسی است. این رنگ پیراهن در زمستان جلوه ویژه‌ای به شما می‌بخشد.
.
برای مجالس رسمی و جلسه‌های کاری، استفاده از پیراهن مشکی بهترین انتخاب است، چرا که جلب توجه نمی‌کند و عاملی برای حواس پرتی دیگران نمی‌شود.
.
.

#موكارلو #سبكتروعوض_كن #ريبرندينگ #كت_شلوار_مردانه #پوشاك #آقايان #كت #شلوار #استايل #مردانه #كتان #خريد #كت_شلوار_دامادى #كت_مردانه
#mocarlo #men #coat #trousers #cotton #cloths #style #turnyourstyle

دیگر فتومدهای موکارلو

تا کنون 15727 نفر در خبرنامه برندکده عضو شده اند، جای شما خالیست

در خبرنامه برندکده ثبت نام کنید و هر دوشنبه، از آخرین اتفاقات دنیای مد و حراج ها با خبر شوید !


ثبت اطلاعات