خنک ماندن در هوای تابستان

1

در فصل تابستان به دلیل گرمای آن باید به سراغ لباس هایی رفت که هم باعث خنک ماندن بدن شوند هم از لحاظ زیبایی و راحتی چیزی از لباس های فصل های دیگر کم نداشته باشند .

در فصل تابستان به دلیل گرمای آن باید به سراغ مناسب ترین رنگ و الیاف برای لباس های تابستانی رفت که هم باعث خنک ماندن بدن شوند هم از لحاظ زیبایی و راحتی چیزی از لباس های فصل های دیگر کم نداشته باشند . فصل تابستان نزدیک است و لازم است برای روزهای گرم در پیش رو آماده شویم. اگر از آن دسته افرادی هستید که به تیپ خود اهمیت می دهید و دوست دارید بروز باشید، طبیعت می تواند راهنمای خوبی برای انتخاب رنگ و هماهنگی لباستان باشد. با دقت کردن به دنیای اطرافتان می توانید از همنشینی رنگ ها اطلاع پیدا کنید و در ست لباس خود به کار ببرید.
رنگ های روشن گرمای بسیار کمی را جذب میکنند از این رو خنک تر باقی میمانند به همین جهت استفاده از رنگ های روشن و سفید بسیار توصیه میشود , رنگ هایی مانند صورتی و آبی روشن , سفید و … به شما در خنک ماندن در این فصل کمک خواهند کرد.

خنک ماندن در تابستان

استحمام روزانه در کاهش عصبانیت و پرخاشگری در فصل گرما بسیار تاثیر گذار است، استحمام موجب حفظ روحیه شاداب و القای حس سرزندگی افراد می‌شود و همین موضوع می‌تواند از بروز عصبانیت‌ها و حتی خودخوری‌های نابه‌جا پیشگیری کند.
پوشیدن لباس‌هایی با رنگ روشن و از جنس نخ و پنبه، حس گرم بودن هوا را کمتر القا می‌کند و از تعریق زیاد بدن هم جلوگیری می‌کند و موجب کاهش بروز خشم و عصبانیت‌ می‌شود.
کفش های سبک تابستانی
اگر قصد آماده شدن برای تابستان را دارید لازم است که کفش هایی راحت و سبک انتخاب کنید و به تنفس پای خود اهمیت بدهید. حتی تصور پوشیدن یک کفش سنگین و گرم زیر اشعه های آفتاب سخت است، پس برای جلوگیری از تجربه اش به موقع وارد عمل شوید و از مجموعه منتخب تابستانی برای خود کفشی انتخاب کنید.

کفش تابستانی
 

شال و روسری و مانتو های خنک
این قسمت از صحبتمان فقط با خانم هاست. بعد از تهیه لباس و کفش تابستانی، بیشترین چیزی که برای خنک ماندن در هوای تابستان می توان به خانم ها پیشنهاد داد، شال و روسری خنک و سبک است. چیزی که استفاده از آن کمک می کند روزهای گرم را راحت تر سپری کنید و خدای نکرده گرمای هوا به مغزتان فشار نیاورد. مانتو های تنگ و جذب باعث ایجاد فشار به پوست و افزایش تعریق در بدن می شوند و عرق را روی بدن نگه می دارند. به علت نبودن فضای کافی بین مانتو و پوست بدن باعث آسیب رسانی و ایجاد التهاب های پوستی در دراز مدت می شوند.

شال و روسری خنک


زیورآلات ظریف
روزهای گرمی هستند که آدم حتی حوصله و تحمل خود را ندارد چه برسد به استفاده از زیورآلات و اکسسوار سنگین و جاگیر. برای این روزها زیورآلات ریز و ظریفی را پیشنهاد می دهم که هم حال و هوایتان را بهتر کند، هم آن قدر ظریف باشد که راحت قابل استفاده باشد.

خنک ماندن در گرما


آقایان چه بپوشند
آقایان برای داشتن یک استایل تابستانی ، خنک و خوشتیپ اگر پیراهن های رنگ سفید و شلوار سفید در کمد لباستان داشته باشید می توانید به راحتی آن را با هر پیراهن و شلواری ست کنید و یا از تی شرت های روشن و راحت برای گردش هوا بین بدن و لباس استفاده کنید, لباس های نازک و با جنس های نخی و کتان در خنک ماندن هرچه بیشتر تاثیر فوق العاده ای دارند تا جایی که ممکن است از پوشیدن لباس هایی که در الیاف آنها پلاستیک و پلی استر به کار رفته جلوگیری کنید تا از فصل تابستان لذت ببرید و خنک بمانید.

لباس تابستانی


| 1578 |
Review: 4.13 - "خنک ماندن در هوای تابستان" by , written on 7/4/2016 12:00:00 AM

در فصل تابستان به دلیل گرمای آن باید به سراغ لباس هایی رفت که هم باعث خنک ماندن بدن شوند هم از لحاظ زیبایی و راحتی چیزی از لباس های فصل های دیگر کم نداشته باشند .

افشین خالقی مد و سبک زندگی


مطالب و امکانات برندکده را در تلفن همراه خود داشته باشید!

اپلیکیشن برندکده

نسخه اندروید از بازار

اپلیکیشن برندکده

نسخه IOS از سیبچه (به زودی)


0 دیدگاه


امیدواریم برایتان مفید بوده باشه و دیدگاهتان خودتان را برای ما بنویسید

تا کنون 4883 نفر در خبرنامه برندکده عضو شده اند، جای شما خالیست

در خبرنامه برندکده ثبت نام کنید و هر دوشنبه، از آخرین اتفاقات دنیای مد و حراج ها با خبر شوید !


ثبت اطلاعات