روش های ست کردن انواع شلوار جین

11378

اکثر ما بدون فکر به انواع شلوار جین یکی از آن ها را خریداری کرده و میپوشیم ولی اگر ما در انتخاب خود دقت کنیم و درست انتخاب کنیم تاثیر بسیار بزرگی در استایل ما خواهد داشت .

 

شلوار جین جذب را با چی بپوشیم ؟

 

شلوار جین جذب به یکی از موارد ضروری در کمد خانوم ها تبدیل شده . شلوار جین جذب با یک تیشرت ساده هم عالی به نظر میرسد اما میتوان این شلوار جین را بسیار حرفه ای تر و بر طبق مد روز هم ست کرد. برای ایجاد یک استایل چشمگیر ، شلوار جین جذب خود را با یک لباس فیت ، کت پشمی و کفش پاشنه بلند ست کنید .

 

 

شلوار جین پاره را با چی بپوشیم ؟

 

برای اینکه استایلی جذاب برای خود درست کنیم به جای اینکه جین پاره ی خود را در استایل خود کم رنگ جلوه دهیم ، شلوار جین پاره ی خود را با یک لباس جذاب و توی چشم ست کنید و اکسسوری مورد نظرتان را با همین رویکرد به پیش ببرید ولی زیاده روی نکنید . با شلوار جین پاره ی خود بهتر لباس پر زرق و برق و کفش متالیک نپوشید .

 

 

شلوار جین آزاد را با چی بپوشیم ؟

 

زمانی که شما دنبال یک استایل جوان پسند و با حال میگردید از شلوار جین آزاد نمیگذرید . مدل گشاد این شلوار برای ایجاد ظاهری شل و ول اما شیک عالی میباشد . بهتر است شلوار جین آزاد با یک چکمه بدون پاشنه و کت   چرم و بلوز بافتنی آستین کوتاه ست کنید  و یک استایل جذاب و با حال بسازید . 

 

 

شلوار جین کوتاه را با چی بپوشیم ؟

 

شلوار جین کوتاه از با حال ترین و جذاب ترین استایل جین های الان محسوب میشود . شلوار جین کوتاه با یک چکمه یا کفش پاشنه بلند بسیار عالی میشود . برای داشتن استایلی جذاب با شلوار جین کوتاه ، آن را با یک تیشرت سفید ساده و کفش پاشنه بلند بپوشید و اگر میخواهید کت بپوشید کوتاه بودن شلوار جین را با لباس بلند یا بزرگ خود متعادل کنید .

 

 

شلوار جین مام استایل را با چی بپوشیم ؟

 

شلوار جین مام استایل ممکن است اسمش شما را به غلط اندازد ولی همه میتوانند این جین با حال و جالب را امتحان کنند . جین مام استایل در دهه 90 میلادی روی مد بود . مشخصات این جین پاچه راسته ، کمر بلند و رنگ آبی متوسط آن میباشد . زمانی که جین مام استایل با لباس های امروزی مدرن ست شوند بسیار جذاب و با حال میشوند . با جین مام استایل بهتر است یک کت شق و رق ، پلیور و چکمه های پاشنه بلند بپوشید . با این روش این جین دهه 90 تبدیل به استایل 2018 میشود .

 

شلوار جین راسته را با چی بپوشیم ؟

 

شلوار جین راسته با اینکه در دسته استایل کلاسیک قرار میگیرد گاهی اوقات ظاهر آن کاملا بی روح و بی هیچ جذابیتی به نظر می آید . بهتر است برای دادن کمی روحیه به جین راسته ، شلوار خود را با پاچه های گشاد انتخاب کنید و با آن تیشرت نوشته دار بپوشید و کفش های منحصر به فرد به پا کنید به همراه کت بلیزر تا یک استایل خوب و جذاب بگیرید .

 

 

شلوار جین فاق بلند را با چی بپوشیم ؟

 

جین فاق بلند برای بلند تر نشان دادن پا ها و باریک تر کردن کمر بهترین گزینه هستند . مدل های بسیار متفاوتی از جین فاق بلند وجود دارند اما جین فاق بلند جذب بسیار جذاب تر است . برای ایجاد یک استایل جذاب با جین فاق بلند بهتر است از تیشرت های بلند و یک کت چرم فیلیپ پلین و یه بوت ساق بلند استفاده تا یک استایل جذاب گنگ برای خود بسازید .


| 2727 |
Review: 4.13 - "روش های ست کردن انواع شلوار جین " by , written on 3/7/2018 4:19:27 PM

اکثر ما بدون فکر به انواع شلوار جین یکی از آن ها را خریداری کرده و میپوشیم ولی اگر ما در انتخاب خود دقت کنیم و درست انتخاب کنیم تاثیر بسیار بزرگی در استایل ما خواهد داشت .

سینا صالحی مد و سبک زندگی


مطالب و امکانات برندکده را در تلفن همراه خود داشته باشید!

اپلیکیشن برندکده

نسخه اندروید از بازار

اپلیکیشن برندکده

نسخه IOS از سیبچه (به زودی)


دیدگاه کاربران

0 دیدگاه


امیدواریم برایتان مفید بوده باشه و دیدگاه خودتان را برای ما بنویسید

تا کنون 10088 نفر در خبرنامه برندکده عضو شده اند، جای شما خالیست

در خبرنامه برندکده ثبت نام کنید و هر دوشنبه، از آخرین اتفاقات دنیای مد و حراج ها با خبر شوید !


ثبت اطلاعات