نکات ضروری مربوط به مد و ظاهر چیست ؟

11381

امروزه همه ی مردم به دنبال مد هستند . قبلا خانم ها فقط به مد فکر میکردند ولی امروزه آقایان هم به مد فکر میکنند و این مسئله همه گیر شده و در سن های کم هم مشاهده میشود .

امروزه همه ی مردم به دنبال مد هستند . قبلا خانم ها فقط به مد فکر میکردند ولی امروزه آقایان هم به مد فکر میکنند و این مسئله همه گیر شده و در سن های کم هم مشاهده میشود . آقایان به این نتیجه رسیده اند که اگر بر طبق مد پیش بروند در کار های خود پیشرفت بیشتری میکنند . ولی متاسفانه هنوز تعداد زیادی از آدم ها مخالف مد هستند و میگویند ظاهر افراد مهم نیست مهم باطن آنهاست اما خودمان میدانیم که به یک شخصی که بر طبق مد پیش میرود با دید دیگری نگاه میکنیم . در نظر داشته باشید که کت تک و دیگر پوشاک آقایان را به راحتی در برند کده میتوانید یافت کنید.

 

البته شخصیت افراد مهم است اما ما با اولین نگاه از شخصیت طرف مقابل چیزی متوجه نمیشیم و طرف مقابل را از روی لباس هایش قضاوت میکنیم پس بهتر است که شیک پوش باشیم (بخصوص آقایان) .

 

خیلی از آقایان لباس های خود را بر طبق نظر مادر خود و بعد از آن نامزد خود و در آخر بر طبق نظر همسرشان خریداری میکنند که نوعی خرید تحمیلی به حساب می آید .

همچنین میتوانید مطالبی در باره ویژگی های یک کت و شلوار با کیفیت اطلاعاتی کسب کنید. 

از آن طرف تعدادی از آقایان میخواهند مقتدر باشند و هیچ سبک پوششی را در نظر ندارند و خیلی معمولی خرید خود را انجام میدهند تنها بدلیل اینکه نمیخواهند خرید تحمیلی انجام دهند .

 

 

اگر تا همین الان بر طبق علایق خود پیش نرفته اید پس بهتر است شروع کنید . اگر به اینترنت دسترسی دارید درباره ی مد تحقیق کنید و علایق خود را جمع بندی کنید و اگر به اینترنت دسترسی ندارید میتوانید به جای مجله ی ورزشی و یا مجله ی حوادث دلخراش مجله مد را خریداری کنید و اطلاعات کسب کنید .

 

شما آقایان با خواندن چند مقاله متوجه میشوید که یکسری نکات را باید همیشه رعایت کنید و استایل مناسب اقایان در بهار 97 را میتوانید مشاهده کنید. . برای مثال : با کفش خود که دارای رنگی تیره است یک جوراب با رنگ روشن نپوشید و سعی کنید کفش و کمربند خود را با هم ست کنید . لباسی که بسیار تنگ است را هرگز نپوشید .

 

مد فقط نوع پوشش شما به حساب نمی آید و شما آقایان باید بر طبق مد روز پیش بروید و اطلاعات کاملی را بدست آورید که بدانید کدام یک از لباس ها قدیمی شده اند و کدام یک از آنها مد روز میباشد . شما باید بدانید کدام لباس شما را از دید خانم ها جذاب تر میکند . تمام مشکلات و فکر های خود را دور بریزید و فقط به مد نوع پوشش خود فکر کنید تا از لحاظ ظاهری جذاب به نظر بیایید .

 

 

اگر وقت ندارید برای فکر کردن و تصمیم گیری بهتر است خواننده ها بازیگران و بقیه ی هنرمندان معروف سینما مرجع تقلید شما قرار بگیرند . به خصوص در جشنواره ها میتوان از مد روز با خبر شد .

 

خیالتان راحت باشد روزی میرسد تمام لباس های قدیمی توی کمد مثل جلیقه های موتور سواری , شلوار های شش جیب و .... مورد استفاده قرار میگیرد و مد میشود برای مثال میتوانید زنان قاجار در فشن شوی 2018 گوچی را ببینید و با خیال راحت لباس های درون کمد خود را نگهداری کنید چون باز به عرصه ی مد باز خواهندگشت .


| 909 |
Review: 4.13 - "نکات ضروری مربوط به مد و ظاهر چیست ؟" by , written on 3/11/2018 1:24:11 PM

امروزه همه ی مردم به دنبال مد هستند . قبلا خانم ها فقط به مد فکر میکردند ولی امروزه آقایان هم به مد فکر میکنند و این مسئله همه گیر شده و در سن های کم هم مشاهده میشود .

سینا صالحی مد و سبک زندگی


مطالب و امکانات برندکده را در تلفن همراه خود داشته باشید!

اپلیکیشن برندکده

نسخه اندروید از بازار

اپلیکیشن برندکده

نسخه IOS از سیبچه (به زودی)


دیدگاه کاربران

0 دیدگاه


امیدواریم برایتان مفید بوده باشه و دیدگاه خودتان را برای ما بنویسید

تا کنون 11844 نفر در خبرنامه برندکده عضو شده اند، جای شما خالیست

در خبرنامه برندکده ثبت نام کنید و هر دوشنبه، از آخرین اتفاقات دنیای مد و حراج ها با خبر شوید !


ثبت اطلاعات